«Динамо» програє «Хайдукові» на останніх хвилинах

Динамо Київ 24 Січня, 18:57 3985
«Динамо» програє «Хайдукові» на останніх хвилинах  | 19-27
Київське «Динамо», не награвши на нічию, пропустило на останніх хвилинах матчу із «Хайдуком» зі Спліта.

Перший тайм «біло-сині» зіграли в наступному складі: Бущан – Кенджора, Попов, Шабанов, Миколенко – Сидорчук, Шепелєв, Шапаренко, Де Пена, Цитаїшвілі – Русин.

Гра розпочалася спокійно, команди не форсували події, але вже на 17-ій хвилині Бущан врятував команду від пропущеного голу, відбивши пенальті, який «привіз» Шабанов. Георгій парирував удар, який прийшовся по центру воріт.

Тим часом киян створили перший момент аж на 26-ій хвилині - Сидорчук пробив із метрів 20 по центру воріт. Голкіпер був на місці. До перерви кияни мали ще два моменти, але відзначитися не вдалося. Спочатку Попов пробив головою повз ворота із метрів семи, а згодом Цитаїшвілі із влучив у голкіпера із кількох метрів.

В другому таймі Бущан, Піварич, Кадар, Вівчаренко, Забарний, Буяльський, Сирота, Дуелунд, Кадірі, Караваєв, Соль.

Другу половину гри кияни розпочали активніше. Першу двадцятихвилинку кияни домінували, а далі хорвати взяли ініціативу і Бущанові доводилося вступати в гру. На 76-ій хвилині Георгій врятував команду яскравим сейвом.

Далі «Динамо» врятував офсайд - Жайро скористався провалом у захисті і переграв Бущана.

Все ж, кияни впустили нічию, пропустивши із кутового на останніх хвилинах основного часу. Після навісу із кутового ударом головою в дальню дев'ятку Радич вирвав перемогу для «Хайдука». 0:1

Кияни перед фінальним свистком також подали кутовий, але Караваєву відзначитися не вдалося.