Олексій Михайличенко: «Спеціально не готувалися до матчу з «Хайдуком»
Динамо Київ 3334 24 Січня, 20:17

Головний тренер «Динамо» Олексій Михайличенко прокоментував гру своїх підопічних проти хорватського «Хайдука» в рамках товариського турніру «Gloria Cup» (0:1).

Головний тренер «Динамо» Олексій Михайличенко прокоментував гру своїх підопічних проти хорватського «Хайдука» в рамках товариського турніру «Gloria Cup» (0:1).

- Було помітно, що у «Хайдука» була певна перевагу по кутовим, за ударами в площину воріт, а після кутового «Динамо» й пропустило. Оцініть гру і результат.

- Звичайно ж, хотілося б виграти в такому невеликому турнірі, але не вистачило десятка секунд. Але це не головне, тому що ми провели хороший спаринг з хорошим партнером. Вони трохи попереду нас в підготовці до другої частини сезону. 2 лютого у них уже починається чемпіонат і тут ми бачимо, що вони досить-таки добре готові. Ми ж, після вчорашньої гри, ще провели дуже хороший і корисний спаринг, тому що був хороший рух з боку «Хайдука», хороша боротьба. Тут мені здається, все за рахунок роботи пройшло на досить-таки хорошому рівні. Не дивлячись на те, що у нас з'явився в середині поля Забарний, ми його спробували там, є й інші перестановки. Але на цьому зборі на сьогодні головне завдання напрацюватися, підготувати хорошу базу, щоб на другому зборі награвати якісь варіанти, якийсь склад для чемпіонату України.

- У плані оборони «Динамо» дуже добре захищалося, на нашу думку, а ось в плані атаки, все-таки, не вистачало останнього пасу.

- Не все сьогодні, звичайно ж, виходило, тому що ми грали на тлі втоми, ми спеціально не готувалися до цього матчу. Звичайно ж, було помітно, що гравці «Хайдука» готові на сьогоднішній день трохи більше, ніж ми, але і в зв'язку з тим, що ми ще вчора проводили гру, вони були трохи швидше. Тому нам було важче організовуватися і реалізувати себе в атаці. Хоча, звичайно ж, не дивлячись навіть на це, моменти і передумови були хороші, але ми їх не реалізували

- Завтра традиційно день відновлення?

- Завтра буде робота. Знову будемо працювати.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100