​Селезньов забив переможний м'яч «Ахісару» і був вилучений на 88-ій хвилині

Світовий футбол 24 Січня, 20:46 3379
​Селезньов забив переможний м'яч «Ахісару» і був вилучений на 88-ій хвилині | 19-27
Український нападник «Бурсаспора» Євген Селезньов вийшов у стартовому складі своєї команди в матчі 19-го туру Першої ліги Туреччини проти» Ахісар Беледієспора», за який він виступав раніше.

На 57-ій хвилині Селезньов з передачі Озкана відкрив рахунок у поєдинку. Через хвилину українець отримав «гірчичник». А за дві хвилини до закінчення основного часу матчу Євген виклопотав друге попередження, яке трансформувалося в червону картку.

Тим не менш, гол українського форварда «Бурсаспора» так і залишився єдиним у грі - 1:0. Примітно, що 34-річний нападник забив у четвертій зустрічі чемпіонату Туреччини поспіль. Відзначимо, що в турнірній таблиці команда Селезньова розташувалася на другій сходинці, маючи в своєму активі 33 пункти. Лідирує «Хатайспор», який набрав 37 очок.