1. Кожен тіфозі Мілана мріяв доторкнутися до Руда Гулліта – володаря «Золотого м'яча-1987».
2. Сан-Себастьян зустрічає автобус із Реал Сосьєдадом – свіжоспеченим чемпіоном Іспанії 1980/81.
3. Дієго Марадона став гравцем Барселони у 1982-му. Сеньйора Дальма, його мати, активно моніторить, що написала спортивна преса з цього приводу.
4. Головний тренер збірної СРСР Валерій Лобановський і Лев Яшин – володар «Золотого м'яча-1963».
5. Сократес, диригент збірної Бразилії 80-х, вітає із Різдвом.
6. Фани скромного Бернлі бешкетують на рідному Терф Мур.
7. Род, Денні та Рей Воллеси – зіркові брати у складі Саутгемптона 80-х.
8. Найкращі роки своєї кар'єри Вальтер Дзенга провів у воротах міланського Інтера. Основний кіпер збірної Італії другої половини 80-х – початку 90-х.
9. Дієго Марадона мчить до перемоги на Кубку світу-1986.
10. Найкращий бомбардир того Мундіалю – Гарі Лінекер (6 голів) – після повернення із Мексики уклав контракт із Барселоною.
11. Уславлений хавбек Бенфіки та збірної Португалії Фернанду Шалана карає голом суперників «орлів».
12. Кажуть, голкіпер – це половина команди. Іншою половиною збірної Аргентини був Дієго Марадона.
13. Збірна Уругваю – переможець Золотого кубка чемпіонів світу (1981 рік). На розіграш Мундіаліто приїхали шість національних збірних, у фіналі уругвайці здолали Бразилію (2:1).
14. Алекс Фергюсон – новий наставник МЮ, прийшов після надуспішної роботи із шотландським Абердіном. Проте для здобуття першого чемпіонського титулу з «червоними дияволами» САФу знадобилося цілих 7 років.
15. Марадона становив небезпеку для суперника за будь-якої погоди. Наполі проти Удінезе, січень 1985-го.
16. Марко ван Бастен в Аяксі (1981-87): 172 матчі, 152 голи. Можна й горло промочити.
17. Карнавал на Маракані. Місцевий Фламенго ефектно перестріляв Рівер Плейт (4:2) у Копа Лібертадорес. Листопад 1982-го.
18. Іан Холловей, півзахисник скандального Вімблдона у сезоні 1985/86. Через 24 роки він вже у якості тренера (і без цієї пишної чуприни) виведе в АПЛ скромний Блекпул.
19. Хосеп Гвардіола – перші кроки у Барселоні. Жовтень 1988-го, майбутньому генію лише 17 років.
20. Пауль Брайтнер прощається із кар'єрою гравця (1983 рік). Чемпіон світу та Європи розпочинав у Баварії, продовжив у Реалі, але догравати повернувся у Мюнхен...
21. Праворуч – Мігель Анхель Надаль, культовий захисник Мальорки, який у 90-х виступатиме за Барселону, де отримає прізвисько «Барселонський звір». У центрі – його племінник Рафаель Надаль. Майбутній суперзірці великого тенісу близько чотирьох рочків...
22. Гус Хіддінк кінця 80-х. У той період він очолював ПСВ і відрощував густі вуса.
23. Тома Н'Коно позує на тлі Саграда Фамілія. У 80-х камерунець захищав ворота Еспаньйола, а от за свою національну збірну виступав упродовж трьох десятиліть.
24. Ще один знаковий голкіпер десятиліття – Харальд (Тоні) Шумахер. Головним клубом його кар'єри був Кельн, проте у 80-х Тоні ще встиг пограти у Шальке і Фенербахче, де перетнувся із першим українцем турецьких чемпіонатів – Іваном Вишневським.
25. Джордж Бест у своєму прощальному матчі. На руках тримає сина Калума. Белфаст, стадіон Віндзор Парк, 1988 рік.
26. Впізнали? Це – Дідьє Дрогба. У 1983-му 5-річний уродженець івуарійського Абіджана переїхав у Францію до свого дядька Мішеля Гоба, професіонального футболіста. Це стало ключовою подією, поворотним моментом у його житті.
27. Подвійний удар від Динамо! Ігор Бєланов та Олег Блохін – тандем українських володарів «Золотого м'яча». У 1986-му в моді були ось такі шапочки.
28. Зразковий сім'янин і просто творча особистість – Франк Арнесен. Хавбек збірної Данії запам'ятався виступами за Аякс, Валенсію, Андерлехт та ПСВ.
29. Лідери Фламенго – Зіко та Жуніор – культурно проводять суботній вечір у товаристві сеньйорит (1982 рік).
30. «Я ніколи не зраджував своїй дружині, – переконував Дієго Марадона. – Але якби це й сталося, я нізащо не зізнався б».
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!