Футбол України 28 Січня, 11:59 2782
Севідов: «Чемпіон Білорусі на тлі київського «Динамо» виглядав відверто слабким» | 19-27 Фото: ФК Динамо
Екс-тренер «Карпат», «Металіста» і «Маріуполя» Олександр Севідов поділився враженнями від гри київського «Динамо» в контрольному матчі з чемпіоном Білорусі «Динамо-Брест», який завершився крупною перемогою «біло-синіх» з рахунком 3:0.
«Якщо в першому таймі кияни володіли великою перевагою, то в другому тотальною. Не можна сказати, що «Динамо» показало феєричний футбол, але тут потрібно відштовхуватися від рівня суперника. Чемпіон Білорусі на тлі нашої команди виглядав відверто слабким, від чого можна зробити висновок - не можна порівнювати чемпіонати. І це впадало в очі, хоча у Бреста і був пристойний підбір футболістів, особливо в першому таймі. Не думаю, що динамівці настільки добре готові, навіть незважаючи на велику перемогу.

У першій половині спостерігалися великі розриви між лініями, Брест організував дві непогані атаки, в яких, будь у них більше майстерності, могли претендувати на гол. Кияни грали в змішаному складі, потенційні гравці основи брали участь в двох таймах.

Ще не набрав кращих кондицій Денис Попов, іноді не встигаючи за суперником, мабуть, підсіли ноги, тому просто порушував правила. Дуже сподобався в першому таймі Шапаренко - можна сподівається, що 2020 стане роком для нього самого і для «Динамо». Також приємне враження залишив Дуелунд, що дає швидкості атакам. Не так багато швидких гравців у складі динамівців. Так, непогано виглядали Шепелєв, Буяльський, але ось саме швидких футболістів, що пересуваються без м'яча, не так вже й багато. Хотілося б визначити рівень новачка Каргбо, але він поки лише адаптується, і особливим нічим не запам’ятався.

Думаю, кияни не дуже форсують підготовку, бо є достатньо часу. На фоні не сильного суперника динамівці перегравали їх в футбольному інтелекті. Все робили ефективніше: швидше мислили і пересувалися, м'яч швидше рухали, загрожували більше. Після третього м'яча заспокоїлися, дозволивши створити Бресту напівмоменти біля своїх воріт.

Не думаю, що тренерський штаб повністю залишився задоволений діями підопічних, але вимальовується якась гра. Правда, якщо контратаки давалися непогано, то з позиційним наступом було складніше. На тлі «Хайдука», де суперник пресингував, не даючи підняти голови киянам, то проти Бреста можна вважати якість гри задовільною. Було б цікаво подивитися на киян, коли Михайличенко почне награвати основний склад. Напевно, як в минулому сезоні, так і в нинішньому, найбільшою проблемою для «Динамо» буде визначення нападника. Це найгарячіша точка.

З наших українців в «Динамо» Брест відзначив би Нойока. Помітно, що Хачеріді протягом довгого часу був без ігрової практики. Досить багато було помилок, і голи забивалися з центральної зони. Особливо другий м'яч Піваріча - це катастрофа для оборони.

У Мілевського залишилася майстерність, про таких кажуть - «професор» в футболі. Знає, коли прийняти і притримати м'яч, де віддати в дотик. Але по руху видно - він «важкий» і знаходиться не в оптимальній формі. Артем може швидко вийти з форми, але довго набирати її. Безумовно, ця динамівська трійка для Бреста - зірки. І від них багато чого буде залежати».