Каргбо, ціною пошкодження, приніс перемогу «Динамо» над «Кайратом»

Динамо Київ 28 Січня, 12:51 6204
Каргбо, ціною пошкодження, приніс перемогу «Динамо» над «Кайратом» | 19-27
Заключний контрольний матч на першому тренувальному зборі закінчився перемогою «Динамо» над «Кайратом» (2:0).

Перший тайм «біло-сині» зіграли в наступному складі: Бойко, Кенджора, Попов, Сирота, Миколенко, Сидорчук, Шепелєв, Дуелунд, Цитаїшвілі, Де Пена, Соль.

Гру супроводжували несприятливі погодні умови - дощ ускладнив завдання командам.

Підопічні Михайличенка діяли активніше за суперника та контролювали м'яч, однак реальної загрози у завершальній стадії атак не створювали.

На 25-й хвилині український нападник «Кайрата» Есеола ледве не розписався у воротах Бойка. Попов не втримав Есеолу, однак, на щастя для біло-синіх, українець відправив м'яч над поперечиною.

У першому таймі на полі було багато боротьби та мало небезпечних моментів і команди з нічийним результатом пішли на перерву.

У другому таймі тренерський штаб «Динамо» випустив на поле інший склад: Бущан, Караваєв, Забарний, Кадар, Вівчаренко, Андрієвський, Кадірі, Піварич, Шапаренко, Буяльський, Каргбо.

На старті другої половини матчу кияни реалізувало перевагу на футбольному полі у забитий м'яч. Ібрагім Каргбо на 53-й хвилині відкрив рахунок після прострілу від Буяльського з правого флангу. Для новачка «Динамо» цей гол став дебютним за основну команду «біло-синіх».

«Кайрат» не став відсиджуватися в обороні, тримаючи в тонусі оборону киян.

Небезпечну атаку розіграло «Динамо» за участю Шапаренка та Буяльського, однак голкіпер суперника впорався з ударом Миколи.

На 74-й хвилині Ібрагім Каргбо оформив дубль. Динамівці розіграли копію першого взяття воріт. Однак цей гол виявився з гірким присмаком - нападник «біло-синіх» Каргбо отримав ушкодження в моменті з взяттям воріт і змушений був покинути поле... Замість травмованого Каргбо в якості польового гравця вийшов голкіпер Кучерук.

Заключний контрольний матч на першому тренувальному зборі закінчився перемогою «Динамо» над «Кайратом». Відразу після матчу «біло-сині» вирушать до Києва на чотириденний відпочинок, після чого повернуться в Туреччину на другий тренувальний збір.