Козловський: «Я готовий скласти з себе повноваження президента «Руху» та на рік стати виконувачем обов’язків чогось там в «Карпатах»

Футбол України 29 Січня, 12:37 2866
Козловський: «Я готовий скласти з себе повноваження президента «Руху» та на рік стати виконувачем обов’язків чогось там в «Карпатах»
Президент «Руху» Григорій Козловський заявив, що готовий тимчасово очолити «Карпати». Також він не розуміє, чому міський голова Львова Андрій Садовий лише зараз вирішив допомогти «левам».

«Почнемо з Садового. Не розумію, яка світла людина порадила йому влізти в цю історію. Ми мали багато розмов про Карпати, та шукали варіанти як врятувати клуб», — сказав Козловський в ефірі телеканалу НТА.

«Андрій Іванович прийняв позицію допомогти не коли людина хвора, а допомогти пацієнту, який вже в морзі. На сайті Карпат висить некролог: 1963 – 2020. Зараз людина попала в морг і лише тепер Андрій Іванович вирішив допомогти».

«Варіант з землею не допоможе. Своїм рішенням він вбиває весь львівський футбол. Є ПФК Львів, Рух. Від того, що ми дамо Карпатам землю – в них появляться гроші? Діти здають по 300 гривень, щоб дати зарплату тренерам».

«Я готовий скласти з себе повноваження президента ФК Рух та на рік стати виконувачем обов’язків чогось там в Карпатах. І я гарантую, що я їх поверну, що зроблю пул бізнесменів, власників і влади, які будуть зацікавлені в тому, щоб повернутися до свого дітища».

Раніше Козловський зареєстрував проект КП Карпати у Львівській міській раді, депутатом якої він є. В ньому передбачається передача клубу у комунальну власність.

Нагадаємо, що Львівська міська рада не передала земельну ділянку під чашею стадіону Україна в оренду Карпатам. Виконавчий директор Левів Ростислав Ящишин звинуватив у цьому Козловського і заявив, що долю клубу буде вирішено вже найближчим часом.