Ігор Костюк: «Будемо знижувати навантаження та виводити хлопців до оптимальних кондицій»

Динамо Київ 1 Лютого, 20:29 3278
Ігор Костюк: «Будемо знижувати навантаження та виводити хлопців до оптимальних кондицій»
Старший тренер юнацької команди “Динамо” дав коментар за підсумками другого контрольного матчу на турецькому зборі - проти берлінського клубу “Вікторія 1889” (2:0).

«Динамо» (U19) – «Вікторія 1889» (U19) – 2:0 (1:0)

«Динамо»: Нещерет (Моргун, 46), Вівчаренко (Ярош, 74), Забарний (Дячук, 80), Біловар, Скорко (Мащенко, 76), Ісаєнко (к), Білошевський, В.Волошин (Бодня, 70), Шулянський (Блізніченко, 68), Цитаїшвілі (Н.Волошин, 76), Ванат (Надольський, 64).

«Вікторія» (стартовий склад): Вільямс, Штейбауер, Бурда, Меллер, Вербелов, Майлетт (к), Бакал, Ертюрлер, Мушділовські, Маріч, Фюршренов.

Голи: Цитаїшвілі (39, з пенальті), Ісаєнко (66)

- Ви грали у повному складі, який готується до матчу Юнацької ліги УЄФА проти “Динамо” (Загреб). Які враження від контрольної гри?

- Це ще не оптимальний склад. Видно, що у хлопців на фоні навантажень ще немає свіжості. Але деякі футболісти вже зіграли по 90 хвилин і витримали темп, який ми запропонували супернику. Мені було достатньо того рівня, який ми планували.

Проте ми не змогли у повній мірі змоделювати те, чого просили від хлопців, адже якість поля залишає бажати кращого.

- Фізичних кондицій гравців уже вистачає, щоб застосовувати високий пресинг?

- Ще раз зазначу, що поки не було тієї свіжості, до якої ми плануємо вивести хлопців до гри з Загребом. Але в цілому вони витримали ритм гри.

- Помітно, що команді іноді не вистачає реалізації. Це теж наслідок браку свіжості?

- Коли гравці знаходяться під навантаженням, вони психологічно теж не встигають приймати рішення. У зв’язку з цим не було тієї реалізації моментів, якої ми очікуємо.

- Які у вас плани на другий тиждень зборів у Туреччині?

- Зараз будемо знижувати навантаження та виводити хлопців до оптимальних кондицій, щоб вони як фізично, так і психологічно були на сто відсотків готові до матчу з Загребом.