Вадим Мащенко: «Хочеться швидше приступити до роботи на зборі»
Футбол України 808 2 Лютого, 10:26

​Півзахисник «Динамо» U21 Вадим Мащенко розповів про підготовку до другої частини сезону і прокоментував товариський матч проти луцької «Волині» (0:0).

- Всі готові до збору в Туреччині. Вже хочеться скоріше приступити до роботи там.

- Які завдання стояли перед вами під час київського етапу підготовки до другої частини сезону?

- Головне завдання - максимально підготуватися до другої частини сезону, довести фізичні кондиції до оптимальних. До нас приєдналася група гравців з «Динамо» U17. Їм нелегко адаптуватися в новій команді з більш високими вимогами. Але за три тижні є прогрес в цьому плані.

- Важко було сьогодні протистояти представникам першої ліги - основного складу «Волині»?

- Думав, що буде ще важче. Ми добре увійшли у гру. Хоч і багато часу були без м'яча, і без нього контролювали перебіг подій на полі.

- Чого не вистачило для перемоги?

- Реалізації моментів. У нас були шанси забити голи, але не вийшло. Також далося взнаки те, що у складі були гравці 2003 року народження. У нас поки немає належної взаємодії на полі. Будемо над цим працювати.

- Не дивлячись на статус товариського поєдинку, гра вийшла бойовою. Яка установка була перед матчем?

- Установка була така ж, як і на кожну гру. Вчора у нас була теорія і Юрій Мороз сказав нам більше пресингувати. У нас це виходило. Перед початком гри ми сказали юним хлопцям нічого не боятися.

- На скільки відсотків команда готова до другої частини сезону?

- Не можу сказати, що на 100%. Але вже бігову роботу виконали, так що готові на 80%. Після відпустки в основному бігали, потім перейшли до занять з м'ячами.

- Що плануєте виконати на зборах в Туреччині?

- Думаю, буде по два тренування в день, будемо працювати над технікою, тактикою, взаємодією на полі. Вже дуже скучив за офіційними іграми. У першій половині сезону у мене не було стабільного ігрового часу. Зараз більше граю, дякую Юрію Морозу за це.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100