Тренер «Динамо» U16 заявив, що у них є український Іньєста

Футбол України 2 Лютого, 19:42 2350
Тренер «Динамо» U16 заявив, що у них є український Іньєста
​Сьогодні в рамках щорічного дитячо-юнацького футбольного турніру Зимовий Кубок ДЮФЛ київське “Динамо” здобуло перемогу з розгромним рахунком 6:0 над “Поліссям” із Житомира.

Причому в першому матчі днем раніше юні кияни здолали столичний “Локомотив” - 5:1. У такій результативності варто вбачати і тактичну виучку від аргентинського фахівця, котрий працює з командою з вересня минулого року.

Куратор “Динамо” U16 Гільєрмо Самсо прокоментував високу продуктивність своїх підопічних на турнірі, а також відзначив капітана команди - півзахисника Антона Царенка:

“Я працював у Японії разом із Рамоном Катала, який координує академію київського “Динамо”, і він запросив мене сюди. Мені в Києві дуже подобається, скоро до мене має приїхати родина.У “Динамо” команда 2004 року народження складається з дуже хороших гравців, які можуть досягати великих цілей. Ми вимагаємо від команди, щоб вона працювала інтенсивно та агресивно. Не важливо, яким є результат матчу і з яким суперником ми зустрічаємося, - київське “Динамо” завжди має грати першим номером. Хлопці це зрозуміли.

Мені подобається, коли атаки проводяться через фланги, але ми використовуємо також середину поля, у нас є гравці для цього. Роботою своєї команди я задоволений.

Я приїхав із Аргентини, а там гравцям прищеплюють уміння працювати на різних позиціях. Разом із Юрієм Дмитруліним і Віктором Морозом ми намагаємося домогтися такої поліфункціональності і від наших гравців.

Антон Царенко - гравець такого профілю, як Марадона, Хаві, Мессі, Іньєста. Ми розраховуємо, що він буде дозрівати як футболіст, і зріст тут не має визначального значення”.