Футбол України 3 Лютого, 11:25 2861
Поворознюк: «Гравці матчу «Маріуполь» - «Гірник-Спорт» перед детектором обпилися валеріаною. Коти штори в коридорі пообривали» | 19-27
Президент «Інгульця» Олександр Поворознюк поділився думкою про матч «Маріуполь» - «Гірник-Спорт», який підозрювався в договірному характері.

«Є матч «Маріуполь» - «Гірник-Спорт». У мене є свій детектор. Мої люди, які працювали на детекторі, їздили туди проводити ці опитування. Я все це знаю зсередини.
Коли футболісти йшли сідати на детектор - обпилися валеріаною. Коти всі штори і шпалери обірвали в коридорі. Про що далі говорити?8 осіб здавали в одній команді цей матч, 9 - в іншій. А чому покарали 2-3? Де інші? Чому немає висновку по матчу? Потрібен висновок. Скільки років вже минуло. Чого тягнути?

КДК мені зробило попередження, що я повинен дати докази, що хтось брав гроші. Але якщо вони не брали гроші - чому немає рішення? Все просто», - сказав Поворознюк.

У сезоні першої ліги 2016/17 «Маріуполь» програвав «Гірнику-Спорту» після першого тайму 0:1, але в другому таймі забив три голи. На перемогу гостей в першому таймі і господарів за підсумками зустрічі в букмекерських конторах були поставлені великі суми грошей.