«Динамо» (U19) познущалось над однолітками із Туреччини – 8:0

Футбол України 5 Лютого, 17:42 3368
«Динамо» (U19) познущалось над однолітками із Туреччини – 8:0 | 19-27
У заключному контрольному матчі на зборі в Туреччині юнацька команда «Динамо» упевнено обіграла однолітків з турецького клубу «Аланьяспор» з розгромним рахунком.

Підопічні Ігоря Костюка ведуть планомірну підготовку до поєдинку з «Динамо» (Загреб) в Юнацької лізі УЄФА 12 лютого, а також до весняної частини сезону. Нагадаємо, перший контрольний матч киян на зборі з командою «Алтинорду» (U19) завершився унічию 1:1, а у другому динамівці здобули перемогу над однолітками з німецького клубу «Вікторія 1889» (Берлін) з рахунком 2:0.

У звітному поєдинку взяли участь Руслан Нещерет та Георгій Цитаїшвілі, які кілька днів потренувавшись з «основою», продовжують підготовку до матчу Юнацької Ліги УЄФА із «Динамо» U19. Зазначимо, що командам довелося грати за негоди – сильного вітру, до якого у середині першого тайму додався ще й дощ. Гру підопічні Ігоря Костюка розпочали активно, і вже на перших хвилинах воротам турків загрожували Біловар ударом головою та Цитаїшвілі після стандартного положення. Суперники провели кілька контратак, але серйозної загрози воротам Нещерета вони не несли.

Хороші спроби загострити ситуацію біля чужих воріт робив Шулянський, двічі поспіль прострілюючи з лівого флангу до штрафного майданчика, але ані Ісаєнку, ані Білошевському замкнути передачі партнера не вдалося. Часто динамівці розігрували м’яч низом та багато комбінували. Нарешті, після чергового стрімкого проходу на ударній позиції опинився Надольський, але після його удару з лінії воротарського майданчика м’яч забрав воротар. Через кілька хвилин мав нагоду відзначитися В.Волошин, але нашого гравця трохи підвела реалізація.

Заради справедливості відзначимо, що і футболісти «Аланьяспора» не відсиджувалися біля власних воріт, кілька разів створивши проблеми нашим захисникам та воротарю. Але динамівці діяли злагоджено та організовано. І саме вони були ближчими до того, аби вийти вперед після удару Шулянського з передачі Надольського, але миттю раніше арбітр зафіксував офсайд у нашого гравця. Втім, ще до перерви киянам вдалося досягти свого: в одному із ігрових моментів суперники не встигли за нашими атакуючими гравцями та порушили правила спочатку проти Ісаєнка, а потім проти Шулянського. Якщо Євген знаходився у півколі перед штрафним майданчиком, то Артем вже у ньому, і суддя справедливо призначив пенальті. Вирок чітко реалізував Цитаїшвілі, вивівши свою команду уперед.

А за дві хвилини до свистка на перерву Шулянський хорошою передачею вивів В. Волошина до воріт, той ударом з гострого кута послав м’яч повз голкіпера точно у дальній кут.

Після перерви українці продовжили володіти ініціативою та вести гру під свою диктовку. Лише на початку другого тайму у «Аланьяспора» був хороший момент, коли турецький гравець із півкола перед штрафним майданчиком цілив у праву «дев’ятку». Нещерет, продемонструвавши непересічну реакцію, у красивому стрибку перевів м’яч на кутовий.

На 62-й хвилині кияни закріпили свою перевагу: Ісаєнко скористався прекрасною передачею з лівого флангу від Артема Шулянського до воротарського майданчика та з кількох метрів спокійно переправив м’яч у сітку, довівши рахунок до великого. А через кілька хвилин Євген оформив дубль, вийшовши до воріт та влучно пробивши метрів з 13-ти. Навіть за рахунку 4:0 на свою користь, динамівці не зупинилися, а продовжували атакувати і забивати. Спочатку Цитаїшвілі замкнув передачу партнера метрів з 9-ти, а через дві хвилини Ванат заробив пенальті, який взявся виконати Біловар. Із першою спробою динамівського захисника впорався воротар, але після добивання Крістіан вже не схибив. Але і цього нашій команді виявилося замало. Спочатку ще одне взяття воріт на свій рахунок записав Блізніченко, а остаточний рахунок встановив Мащенко ударом приблизно із лінії воротарського майданчика – 8:0.

Контрольний матч

05.02.2020. Белек.

«Динамо» (U19) – «Аланьяспор» (U19) – 8:0 (2:0)

«Динамо»: 12. Нещерет, 22. Скорко (23. Ярош, 72), 4. Біловар, 13. Забарний (14. Дьячук, 76), 25. Вівчаренко, 5. Білошевський (3. Окоро, 67), 15. В. Волошин (Н. Волошин, 85), 17. Надольський (6. Бодня, 56), 11. Цитаїшвілі (2. Мащенко, 80), 18. Шулянський (10. Блізниченко, 70), 9. Ісаєнко (7. Ванат, 70).

Голи: Цитаїшвілі (40, 79), В. Волошин (43), Ісаєнко (62, 68), Біловар (82, з пен.), Блізніченко (86), Мащенко (90).