У «Динамо» пояснили, чому не відпустили гравців до збірної U-17 Петракова

Динамо Київ 6 Лютого, 11:14 2685
У «Динамо» пояснили, чому не відпустили гравців до збірної U-17 Петракова
Заступник генерального директора «Динамо» Сергій Мохник прокоментував відсутність гравців київського клубу в складі збірної України U17, яка готується до міжнародного товариського турніру.

Серед запрошених гравців у команді немає представників «Динамо». Наш клуб заздалегідь повідомив тренерський штаб збірної U17 про те, що гравці «біло-синіх» пропустять цей збір з об'єктивних і важливих причин.

«Ціла група наших гравців, які потрапляють за віком і своїм рівнем у збірну України U17, зараз перебуває на зборах у Туреччині та готується до матчу Юнацької ліги УЄФА проти загребського «Динамо».

Це як безпосередньо виконавці, які відразу приїхали з командою «Динамо» U19, так і кілька футболістів, які прибули в складі молодіжної команди. Будь-хто з них потенційно може допомогти «Динамо» U19 і готується до другої частини сезону і матчу проти загребської команди.

Ми заздалегідь довели до відома тренерський штаб збірної України U17. Я особисто зустрічався з головним тренером цієї команди Олександром Петраковим і повідомив йому про цю ситуацію.

Турнір за участю збірної U17 є товариським, а наші гравці цілеспрямовано готуються до офіційного і важливого для українського футболу матчу. Тут не треба шукати конфліктів і проблем: усе вирішено цивілізовано і заздалегідь».