«Динамо» громить «Стремсгодсет». Де Пена знову оформлює шедевр

Динамо Київ 6 Лютого, 17:51 4511
«Динамо» громить «Стремсгодсет». Де Пена знову оформлює шедевр | 19-27
Київське «Динамо» впевнено переграло нервежський «Стремсгодсет» в товариському матчі - 3:0.

«Динамо» - «Стремсгодсет»: 3:0

Голи: Де Пена - 42, Миколенко - 74, Сидорчук - 81.

Матч проти Стремсгодсета кияни розпочали наступним складом: Бойко – Караваєв, Романчук, Сирота, Піварич – Андрієвський, Шапаренко, де Пена, Мащенко, Сухоручко – Русин.

На старті гри обидві команди допускали багато помилок. Далі гра стабілізувалась і кияни створили перший момент. Де Пена пробив метрів із сорока зі штрафного, але влучив у перекладину на 10-ій хвилині. Далі довелося вступати у гру Бойкові - Денис врятував ворота після удару форварда норвежців, перевівши м’яч на кутовий. У наступному моменті Бойко не дав пробити Маві, який вийшов віч-на-віч із кіпером киян, а далі відіграв після добивання.

У другій частині першого тайму кияни взяли гру під свій контроль, створили кілька небезпечних моментів, але забити ніяк не вдавалось. Норвежці зрідка виходили в контратаку, але захист киян не давав підійти до карного майданчика.

Під завершення першого тайму динамівці віддали ініціативу і почали діяти на контратаках. Під час одного із контрвипадів суперник сфолив, Де Пена швидко розіграв стандарт із центру поля і перекинув голкіпера, який не встиг повернутися в ствір воріт. 1:0

На другий тайм Динамо вийшло у наступному складі: Бущан – Караваєв, Романчук, Сирота, Піварич – Андрієвський, Шапаренко, Де Пена, Цитаїшвілі, Сухоручко – Соль.

Кияни притисли норвежців, але перший небезпечний момент створили саме гості - Мікельссон небезпечно пробивав по воротах і рикошетом від захисника киян м’яч пішов на кутовий.

На 65-ій хвилині у гру ввійшли Дуелуед, Буяльський, Попов, Сидорчук, Миколенко і Кадірі. Згодом Піварича замінив Вербич, вже після голу Миколенка на 73-ій хвилині. Результативний пас за Йосипом - він подавав кутовий, з яким не справився голкіпер суперника.

На 81-ій хвилині голом відзначився Сидорчук. Цитаїшвілі пропустив, Дуеллунд скинув під удар. 3:0

Після трьох пропущених Стремсгодсет так і не оговтався і команди, відверто кажучи, просто дограли поєдинок, без особливого азарту. 3:0

Наступний матч відбудеться 9 лютого із боснійським ФК Борац.