Збірна України U-17 поступилася команді Англії

Збірна України 10 Лютого, 20:18 2924
Збірна України U-17 поступилася команді Англії | 19-27
Підопічні Олександра Петракова провели третій, заключний товариський матч на зборі в іспанській Марбельї.

Сьогодні юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2003 року народження) зіграла свій заключний спаринг на зборі в Іспанії. У суперниках знову була команда Англії.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, навіть, можна сказати, за невеликої переваги синьо-жовтих. Однак м'ячі забивали тільки в їхні ворота. Двічі, на 27-й і 30-й хвилинах, англійці втікали у швидкі контратаки.

Після перерви підопічні Олександра Петракова додали в русі, двічі міг забивати Денис Шостак, але м'яч знову влетів у ворота українців. Цього разу, на 67-й хвилині, суперник скористався помилкою в обороні. Гру було зроблено, хоча під завісу зустрічі англійці забили ще один м'яч.

Товариський матч

Україна (U-17) — Англія (U-17) — 0:4 (0:2)

Голи: (27), (30), (67), (83).

Україна: Ісенко, Савчук, Козик, Роман, Капінус (Кононов, 46), Лебедєв (Микитишин, 46), Очеретько (Хромей, 55), Булеза (Танчак, 88), Шубін, Хлань (Ден. Шостак, 46), Дм. Шостак (Довгань, 88).

Додамо, що в рамках іспанського збору наша команда до цього в спарингах зіграла внічию з тією самою Англією (0:0) та перемогла Бельгію (1:0).

Нагадаємо, що в березні в матчах еліт-раунду за путівку до фінальної частини Євро-2020 (U-17) збірна України посперечається з господарями турніру, турками (25-го числа), а також командами Білорусі (28-го) і Греції (31-го). Переможці груп і сім кращих других команд (за результатами матчів із першою та третьою збірними своєї групи) вийдуть до фінальної стадії, де приєднаються до господаря Євро — Естонії. Фінальний турнір проходитиме з 21 травня по 6 червня поточного року.