Футбол України 11 Лютого, 10:18 2069
Спаринги клубів УПЛ: дубль Лєднєва, перемога «Ворскли» і «мирова» «Льовова» та «Маріуполя» | 19-27
Українські команди провели чергові контрольні матчі.

Маріуполь – Львів – 1:1

Голи: Чурко, 60 (пен.) – Ренан, 44 (пен.)

Ворскла – Насаф – 2:1

Голи: Васін, 12, Щербак, 20 – Бозоров, 29

Маріуполь – Чорноморець – 2:1

Голи: Чоботенко, 24, Горбунов, 84 – Норенков, 76

В понеділок, 10 лютого, українські клуби провели кілька спарингів на підготовчих зборах у Туреччині. У першому матчі зустрічались два представники УПЛ – Маріуполь та Львів. Нічийний результат вирішили два влучних постріли з пенальті – перед самим свистком на перерву бразильський форвард Абнер Ренан вивів львів’ян вперед, а по перерві півзахисник азовців В’ячеслав Чурко рахунок зрівняв.

Полтавська Ворскла нарешті здобула першу перемогу у спарингах. Жертвою «зелено-білих» став узбецький Насаф. Доля матчу вирішилась ще у першому таймі. На голи Дениса Васіна та Дмитра Щербака влучним пострілом відповів Ойбек Бозоров.

Команда Олександра Бабича встигла протягом дня провести ще один поєдинок з представником Першої ліги – одеським Чорноморцем. В середині тайму захисник маріупольців Сергій Чоботенко відкрив рахунок у матчі. По перерві підопічні Остапа Маркевича зуміли відігратись – відзначився захисник «моряків» Денис Норенков. Та під кінець матчу півзахисник «містян» Сергій Горбунов вирвав для Маріуполя перемогу.

Луганська Зоря продовжує підготовку до другої частини сезону і сьогодні її жертвою став Железнічар (Боснія і Герцеговина).

Зоря – Железнічар – 4:0

Голи: Лєднєв, 22, 39, Кочергін, 29, 62

У черговому матчі на тренувальних зборах Зоря зустрічалась з боснійським Железнічаром. У цьому матчі Віктор Скрипник, на відміну від попередніх поєдинків, випустив на поле основний склад.

З перших хвилин луганці захопили перевагу і тримали її майже до кінця зустрічі. Непоганий шанс забити втратив Владлен Юрченко – після його пострілу голкіпер суперника перевів м’яч на кутовий. Зрештою, в середині тайму рахунок відкрив Богдан Лєднєв, який грає за Зорю на правах оренди. За кілька хвилин своїм моментом скористався Владислав Кочергін і подвоїв перевагу «мужиків». Під кінець тайму Лєднєв ударом метрів з 25-ти у кут воріт зробив рахунок розгромним.

По перерві дублем відзначився Кочергін. Під кінець зустрічі суперник пожвавився і створив кілька небезпечних моментів, однак захист і голкіпер Зорі відпрацювали надійно.