Товариський матч. «Динамо» зіграло внічию із БАТЕ

Динамо Київ 11 Лютого, 17:55 2893
Товариський матч. «Динамо» зіграло внічию із БАТЕ | 19-27
Київське «Динамо» в рамках тренувального матчу зіграло внічию із білоруським БАТЕ.

Перші десять хвилин гравці київського «Динамо» розпочали не досить активно, віддавши ініціативу супернику. Білоруський клуб невеликими силами наступав на ворота Бущана. Спочатку за меж штрафної пробив нападник БАТЕ, наш воротар впорався із ударом.

Далі було ще небезпечніше. Гравець противника опинився перед воротами «біло-синіх» в кількох метрах, розвів м'яч та Бущана по різних кутах, але у ворота, на щастя, не влучив. Рахунок незмінний 0:0.

Після цих моментів свої атаки вже розпочинали динамівці. Пробивали Миколенко, Шапаренко та Вербіч, але успіхом це не увінчувалось. Провівши кілька хороших атак, команда Олексія Михайличенка таки відкрила рахунок. Після точної прострільної передачі, м'яч у сітку відправив Беньямін Вербич - 1:0!

У другому таймі супернику із Білорусі вдалось зрівняти рахунок. Володимир Шепелєв порушив правила у власному штрафному майданчику. Арбітр призначив пенальті, з яким не зумів впоратись Георгій Бущан - 1:1!

Активно виглядали на полі, знову ж таки, Вербіч та Дуелунд. Також часто до атак підключався Олександр Караваєв. Доволі багато моментів створили партнери також для Назарія Русина.

Під завісу поєдинку «Динамо» ще більш активно намагалось забити гол, проте так і не вийшло здобути перемогу. Рахунок залишився незмінним 1:1!

Товариський матч

«Динамо» Київ: Бущан – Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко – Сидорчук (Андрієвський 71'), Шепелєв, Шапаренко, Караваєв, Вербич – Русин

«Динамо» Київ - БАТЕ 1:1

Голи: Вербич 34' (Кенджора) - Драгун 68 (пенальті).