Футбол України 14 Лютого, 20:16 2857
«Олімпік» завершив зимові збори перемогою – підопічні екс-тренера «Динамо» встановили вражаючу серію без поразок | 19-27
Донецький «Олімпік» обіграв казахський «Кайсар» та завершив підготовку до другої половини сезону.

Товариські матчі.

Олімпік – Кайсар – 2:0

Голи: Баланюк, 35, Чогадзе, 40

Олімпік захопив контроль над грою та створив цілу низку моментів. Вже на 13 хвилині донеччани мали виходити вперед, але удар Цимбалюка влучив у каркас воріт. А ближче до кінця тайму рахунок відкрив Баланюк після чудового пасу Політила. За 5 хвилин Чогадзе подвоїв перевагу, обігравши голкіпера та забивши у порожні ворота. В другій половині Олімпік мав нагоди, проте рахунок так і залишився 2:0.

Таким чином, донеччани завершили зимові збори під керівництвом Вісенте Гомеса з феноменальною серією без поразок: 9 перемог та одна нічия. Наступний матч Олімпік проведе в рамках УПЛ проти Львова, поєдинок запланований на 22 лютого, початок о 17:00.