Офіційна заява «Манчестер Сіті» з приводу дискваліфікації із єврокубків

Світовий футбол 15 Лютого, 10:17 3516
Офіційна заява «Манчестер Сіті» з приводу дискваліфікації із єврокубків
​Англійський клуб «Манчестер Сіті» опублікував офіційну заяву після появи інформації про те, що УЄФА дискваліфікував команду на два наступні сезони єврокубків. У заяві «городян» сказано:

«Манчестер Сіті» розчарований, але не здивований сьогоднішньою заявою Судової палати УЄФА. Клуб завжди відчував гостру необхідність в пошуку незалежного органу і процесу, щоб неупереджено розглянути всеосяжний масив неспростовних доказів на підтримку своєї позиції.

У грудні 2018 року головний слідчий УЄФА публічно оголосив підсумки і санкції, які він мав намір застосувати до «Манчестер Сіті», ще до початку розслідування. Наступний помилковий процес з боку УЄФА означав, що не було ніяких сумнівів в кінцевому результаті. Клуб офіційно подав скаргу в дисциплінарний орган УЄФА, яка була підтверджена рішенням CAS.

Простіше кажучи, це справа, порушена УЄФА, що розслідується УЄФА і визнається УЄФА. Після того як цей упереджений процес завершений, клуб якомога швидше буде домагатися неупередженого рішення і, отже, в першій інстанції при першій же можливості почне розгляд справи в Спортивному арбітражному суді».