Голи Русина і Кенджори принесли перемогу киянам у матчі із «Динамо» Тбілісі

Динамо Київ 15 Лютого, 17:59 4285
Голи Русина і Кенджори принесли перемогу киянам у матчі із «Динамо» Тбілісі | 19-27
В завершальному контрольному матчі другого турецького збору київське «Динамо» зіграло із «Динамо» Тбілісі - 2:0.

«Динамо» Київ - «Динамо» Тбілісі - 2:0

Голи: Кенджора - 23, Русин - 53.

«Динамо» Київ: Бущан, Кенджора, Попов, Шабанов, Миколенко, Сидорчук, Шепелєв, Дуелунд, Буяльський, Вербич, Русин.

Запасні: Бойко, Кучерук, Піварич, Шапаренко, Андрієвський, Кадірі, Де Пена, Караваєв, Соль.

Кияни зі стартових хвилин веди гру обережно, намагаючись мінімізувати втрати м'яча. Швидких атак ми не побачили - переважали позиційні. З контратаками у «біло-синіх» особливо не клеїлося. Гра йшла через Буяльського, Вербича та Дуелунда. Саме після подачі Міккеля із кутового Кенджора вивів киян вперед. Зі скидкою допоміг Попов. 1:0.

Щодо гри суперника, то нічим особливим у першому таймі грузини здивувати не змогли. За рахунок короткого пасу вони кілька разів доходили до воріт киян, але з їхніми ударами, без особливих зусиль, справлявся Бущан. Також, Шабанов, в одному з епізодів, не дав себе обікрасти двом суперникам, які виходили на ворота «біло-синіх».

Київське «Динамо» теж особливо не креативило - українці мали кілька моментів (гостріших ніж у суперника), але десь забракло точності, десь - швидкості.

В другому таймі кияни теж домінували на полі. На 53-ій хвилині Русин розстріляв головою ворота суперника - 2:0.

Суперник діяв рівно на стільки, на скільки йому дозволяли «біло-сині», які грали першим номером. Особливо гострих моментів грузини не створили - їхні дії читалися, бракувало технічності.

Під завершення гри тренерський штаб провів кілька замін по позиціях. Також, одним із героїв матчу став Бущан - він відбив пенальті, який «привіз» Попов - той невдало зіграв у відборі.

В результаті, команди спокійно дограли матч під акомпонемент дощу - 2:0. Після чого кияни будуть відправлятися в Україну, де їх чекає старт УПЛ.