Лунін привіз пенальті у ворота «Овєдо» в матчі з командою Сергія Мякушка

Світовий футбол 15 Лютого, 20:39 2062
Лунін привіз пенальті у ворота «Овєдо» в матчі з командою Сергія Мякушка | 19-27
​Андрій Лунін був визнаний найкращим гравцем «Ов'єдо» у січні, а в останньому поєдинку, що відбувався вже в лютому, став одним з найкращих футболістів команди та отримав гарну пресу.

Зробив крок на шляху до того, аби стати найкращим і у лютому.

Втім, перспективи Андрія похитне сьогоднішній матч 28-го туру Сегунди, в якому Лунін пропустив два голи ще до перерви. Спершу на третій хвилині не мав шансів врятувати після удару Стоїчкова, підправленого рикошетом. А наприкінці 45-хвилинки «привіз» на свої ворота пенальті, невдало зігравши на перехопленні в дуелі один в один. Офсайду також не було.

Лунін привіз пенальті у ворота Ов'єдо в матчі з командою Сергія М'якушка. ВІДЕО - изображение 1

Треба відзначити й помилку захисників «Ов'єдо», які допустили таку ситуацію. Але Лунін проти Стоїчкова зіграв недбало – це також факт. Арбітр після перегляду відеоповтору вказав на «позначку», сам Стоїчков і реалізував одинадцятиметровий, вдруге за матч перегравши Андрія.

Відзначимо, що в запасі «Алькоркона» матч розпочав український легіонер Сергій М'якушко.