​Юрій Сьомін розповів, як його перевіряв Ігор Суркіс
Динамо Київ 6762 18 Лютого, 10:44

Колишній головний тренер київського «Динамо» Юрій Сьомін висловив свою думкою про футбольних селекціонерів і згадав про те, як приймалися рішення про покупку півзахисника Романа Єрьоменка під час перебування його біля керма «біло-синіх».

- Бувають селекціонери, які ніколи не були у футболі, взагалі не з цієї області. І раптом цей «селекціонер» приймає рішення, на підставі відеоперегляду, привезти для клубу того чи іншого гравця. Це ж нонсенс! Це чистий збиток клубу!

А візьмемо іншу ситуацію. Коли Ігор Суркіс викликав мене і запитав: «Ну що, беремо Романа Єрьоменка?». Мабуть, теж мене хотів перевірити як слід. Йому було важливо, що скаже тренер. Я кажу: «Звичайно, беремо!». Роман був у нас в оренді і потрібно було вирішувати його долю.

Так ось, це було наше спільне рішення. Воно у що перетворилося? У те, що клуб потім заробив багато грошей, продавши Єрьоменка в «Рубін». Близько 12 мільйонів євро. Це шлях, він правильний, чому ми від нього відійшли? Адже англійська ліга працює так! - зазначив Сьомін в ефірі Youtube-каналу Nobel.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100