​Олег Блохін розповів про ставлення до натуралізації
Збірна України 2504 18 Лютого, 13:07

Колишній головний тренер збірної України Олег Блохін розповів про своє ставлення до натуралізації.

«Погано ставлюся до натуралізації. Наші повинні грати. Це як, якщо його не беруть до збірної Нігерії, його тепер треба до збірної України кликати? Давайте натуралізуємо половину збірної чи всю - це буде збірна України? До чого ми дійдемо? І на «Динамо», і на збірну приходять на свого гравця. А іноземець - це іноземець.

Коли я тренував збірну, мені засовували якихось футболістів. Одного з Канади - Климович. Був ще Нойштедтер, всі намагалися нав'язати. Я кажу, визначитеся, хто він - українець, німець. Виявилося, що грає за збірну Росії. Єдиний був Девич. Я не вітаю, але у мене вибору не було. Зараз вибір є.А напад - це стара історія. Поки не виростуть нападники високого класу, як Блохін, Шевченко, Бєланов – не буде такого. Питання в таланті, крім школи. Ти повинен сам займатися і хотіти. Це залежить від людини. Талант не виховаєш.

Якщо натуралізований один - гаразд, треба позицію закрити. У мене були колосальні проблеми з обороною. А в нападі хто з Італією грав? У Мілевського був перший матч за збірну в старті. Ще Бєліка знайшов, він мені кілька ігор зробив: з Казахстаном, Грузією. А в «Шахтарі» він не грав, все на лавочках», – сказав Блохін.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100