Португальські ЗМІ: «Криза Бенфіки — вже не таємниця»

Футбол України 21 Лютого, 16:58 2678
Португальські ЗМІ: «Криза Бенфіки — вже не таємниця» | 19-27
Sport.ua представляє огляд португальської преси після перемоги «Шахтаря» над «орлами» (2:1)

У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи донецький «Шахтар» на харківському стадіоні «Металіст» обіграв лісабонську «Бенфіку» з рахунком 2:1. Поєдинок не залишився без уваги португальських ЗМІ.

«Бенфіка» втрачає очки в Україні », — говорить заголовок видання A BOLA.

«Бенфіка» програла «Шахтарю» з рахунком 1:2 в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.

Алан Патрік на 56-й хвилині вивів «Шахтар» вперед, але Піцці на 66-й хвилині відновив рівновагу в рахунку. Проте, Віктор Коваленко на 72-й хвилині забив другий гол «Шахтаря».

Підсумок протистояння вирішиться наступного четверга в матчі-відповіді», — коротко пише про гру A BOLA.

«Криза «Бенфіки» — вже не таємниця», — стверджує видання Diário de Notícias, яке існує з 1864-го року.

«Не дивлячись на поразку від «Шахтаря» з рахунком 1:2, «червоні» не полишають надії на вихід до наступного раунду. Але «орли» знову продемонстрували посередню гру, а їхня серія без перемог триває вже чотири матчі...

«Бенфіка» невдало розпочала виступи в 1/16 фіналу Ліги Європи, програвши донецькому «Шахтарю» з рахунком 1:2. Українську команду тренує португальський фахівець Луїш Каштру. Втім, «Бенфіка» може виправити невдалий результат в матчі-відповіді. Це вже четвертий поєдинок «Бенфіки» без перемог. Такої серії не було з 2018-го року, коли команду тренував Руй Вітторія. І знову гра «орлів» залишала бажати кращого. Команда погано тримала м'яч і рідко створювала небезпечні моменти.

Неважливо, чи варто вважати це ознаками кризи (хоча тепер це не здається таємницею). «Бенфіка» Бруно Лаже стала грати гірше. Мало того, що у команди серія з чотирьох ігор без перемог — «орли» пропускають вже в шостій грі поспіль, що є дуже тривожною ознакою. Захисна ланка команди піддавалася критиці, але майже не змінилася, пропустивши 11 м'ячів в 6-ти останніх матчах. І не варто забувати про грубу помилку Рубена Діаша, яка призвела до другого голу українців.

Бруно Лаже зробив три зміни у стартовому складі у порівнянні з матчем проти «Браги» в минулі вихідні. Але розстановка 4-4-2 у виконанні «Бенфіки» вийшла не дуже вдалою. «Шахтар» домінував у першому таймі, незважаючи на те, що українська команда не проводила офіційних матчів з середини минулого грудня.

Українці краще грали в першому таймі, особливо в перші півгодини. І вони забили на 20-й хвилині зусиллями Марлоса, але рефері відмінив гол завдяки VAR. До перерви «Бенфіка» всього двічі вдарила по воротах «Шахтаря», жодного разу не влучивши у площину воріт. «Шахтар» завдав шість ударів по воротах «орлів», три з них були у площину.

Як не дивно, Лаже нічого не змінив у перерві. На 50-й хвилині Ісмаїлі пробив в стійку, але «Бенфіці» було нічим на це відповісти. Гол Алана Патріка на 56-й хвилині цілком відповідав тому, що відбувалося на полі.

Гол «Бенфіки» у відповідь на 66-й хвилині був майже манною небесною. Спочатку гол Тавареша був скасований завдяки VAR, але при перегляді епізоду суддя побачив порушення на Серві і призначив пенальті. Піцці зрівняв рахунок у матчі.

Коли здавалося, що зміни в грі, зроблені Лаже, зможуть вплинути на хід матчу і млявість «Бенфіки», «Шахтар» забив свій другий гол. Він почався з грубої помилки Рубена Діаша, який дозволив Жуніору Мораесу віддати результативну передачу на Коваленка.

Незважаючи на поразку, результат вийшов не катастрофічним для «Бенфіки». Гол на виїзді відкриває широкі можливості перед «орлами». За тиждень «Бенфіка» повинна бути набагато краще за саму себе українського зразка. В останніх матчах команда продемонструвала слабкість. Чи варто зараз говорити про кризу? Вона здається безсумнівною...», — розповідає про матч Diário de Notícias.

«Бенфіка» програла українській команді з рахунком 1:2. У цій грі їй не вдалося продемонструвати свою перевагу. Команда Бруно Лаже знаходиться в невигідному становищі і буде змушена докласти всіх зусиль, щоб домогтися результату на домашньому стадіоні наступного тижня», — підбиває підсумки матчу Record.

«Марлос забив на 20-й хвилині, але опинився в офсайді — суддя скасував гол завдяки VAR.

На 56-й хвилині Алан Патрік вивів «Шахтар» вперед, забивши ударом з-за меж штрафного майданчика. Але на 66-й хвилині «Бенфіка» зрівняла рахунок. Гол Тавареша був скасований завдяки тому ж VAR, але «Бенфіка» отримала право на пенальті, який реалізував Піцці. На 72-й хвилині Рубен Діаш помилився, і Мораес точно прострілив на Коваленка, який переправив м'яч у ворота», — розповідає Record про основні події матчу.

В цілому, португальські ЗМІ вважають перемогу «Шахтаря» цілком заслуженою і говорять про кризу в грі «Бенфіки». Незважаючи на це, вони вірять, що «орлам» під силу домогтися позитивного результату в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи, який відбудеться за тиждень.