Динамо Київ 21 Лютого, 19:44 3148
Русин чи Соль: порівняння форвардів «Динамо» перед першим офіційним матчем 2020 року | 19-27
Завершилися зимові тренувальні збори футболістів київського клубу і попереду перший офіційний матч Прем'єр-ліги.

В повній мірі тренер Олексій Михайличенко на тренувальних зборах зміг розраховувати лише на двох нападників: українця Назарія Русина, якого повернули з оренди з «Зорі», та іспанця Франа Соля. Обидва провели достатню кількість ігрового часу в спарингах і залишили двояке враження.

Русин виходив на поле в 9 поєдинках, провів у грі 480 хвилини і відзначився чотирма голами (один з пенальті).

Соль виходив на поле в 11 матчах, провів у грі 500 хвилин, відзначився 2 голами і одним гольовим пасом.

Цікаво, що до цих зимових зборів Соль останній раз забивав 8 липня 2019 року в спарингу проти «Олімпіакоса» Пірей. Обидва форварди забивали голи і головою, і ногою. Назарій Русин добре грає під час активного командного пресингу, а іспанцеві краще дається позиційна, спокійна гра другим номером з довгим пасом в розрахунку на втечу від захисників суперника. За певних умов форвардів можна залучати до різних ігрових моделей. Русину, ймовірно, через молодий вік гірше дається розуміння побудови гри Михайличенка. В Соля з цим краще, але часто не щастить в останній фазі атаки.

Прогнозуємо, що місце основного форварда в першому матчі з «Ворсклою», який відбудеться вже 22 лютого, дістанеться українцеві Русину. Проте на весняну частину Михайличенко вдаватиметься часто до ротації в лінії атаки, адже результативність в обидвох накульгує.