U21. «Динамо» здобуло вольову перемогу над лідером молодіжного чемпіонату

Футбол України 22 Лютого, 14:15 1950
U21. «Динамо» здобуло вольову перемогу над лідером молодіжного чемпіонату  | 19-27
Молодіжна команда «Динамо» провела перший офіційний поєдинок після зимової паузи. У 19 турі чемпіонату U21 кияни зустрічалися з «Ворсклою».

У першому весняному турі в чемпіонаті молодіжних команд ключовим протистоянням був саме поєдинок між «Динамо» і «Ворсклою». Обидві команди представляють чільну трійку клубів чемпіонату, а полтавці провели зиму в якості лідерів першості U21.

Що стосується молодіжної команди «Динамо», то, після вильоту U19 з Юнацької ліги УЄФА, велика частина підопічних Ігоря Костюка опинилася в розпорядженні Юрія Мороза і саме цих виконавців ми побачили на полі з перших хвилин.

В цілому, в першому таймі було мінімум моментів, а переваги не мала жодна з команд. Точилася рівна боротьба з рідкісними спалахами активностей з обох сторін.

У першій третині тайму активніше виглядали гості, провели дві небезпечні атаки. Якщо в першому моменті Стрижака підвела точність і він пробив вище воріт, то другий момент трансформувався в гол. Після подачі з кутового Стрижак пробив, але Нещерет зловив м'яч і відразу невдало вкинув його в ноги Мкомоле, який з пари метрів поцілив у порожні ворота.

В середині тайму Сухоручко, в боротьбі, відчув біль в коліні і, незважаючи на спроби продовжити гру, все-таки покинув поле. Можливо, цей епізод також позначився на атакуючих діях киян, адже єдиним реальним моментом у «Динамо» за стартові 45 хвилин був штрафний від Андрієвського, після якого м'яч пролетів поруч з дев'яткою воріт гостей.

У дебюті другого тайму кияни зуміли вирівняти цифри на табло. Андрієвський з глибини віддав правіше на лінію воротарського на Надольського. Ярослав змістився ближче до центру, дочекався підключення зліва від Шулянського і віддав тому вже безпосередньо у воротарський майданчик. Артем прострілив прямо під голкіпером точно на ногу Мащенка, який і переправив м'яча у сітку.

На 62-й хвилині Юрій Мороз провів дві заміни, випустивши на поле в тому числі і зимового новачка команди - Беніто. І першим же дотиком футболіст відправив м'яча у сітку, в один дотик замкнувши навіс зі штрафного на дальній штанзі.

Практично відразу кияни розвинули свою перевагу, забивши третій м'яч. Все той же Беніто пробив з лінії штрафного в кут, воротар парирував, але першим на добиванні був Цітаїшвілі. Міг Гео оформити дубль, але не реалізував свій 11-метровий, програвши дуель голкіперові полтавців.

«Ворскла» зуміла відквитати один м'яч під завісу зустрічі. Кияни захопилися атакою і пропустили контр випад гостей. У підсумку, навіс зліва на дальньому куті воротарського головою замкнув Сємілєт.

В останні хвилини ігрового часу швидкості піднялися, гості намагалися зрівняти рахунок і це викликало певну нервозність на полі в діях обох команд. Але змін на табло більше не було.

3:2 - перемога «Динамо».