Післяматчева прес-конференція Олексія Михайличенка
Динамо Київ 4403 22 Лютого, 20:04

Прес-конференція головного тренера ФК «Динамо» Київ після матчу 19-го туру Favbet Ліги з «Ворсклою» (2:1).

- Ми всі очікували початку весняної частини чемпіонату України та готувалися до неї. Хотілося б провести гру у зовсім іншій атмосфері. На жаль, емоційно хлопцям складно було перебудуватися – зі зборів на збори. Матч без глядачів, на порожньому стадіоні, тому емоцій, які нам були потрібні, трохи не вистачало. Якщо казати по самій грі, то матчі після зборів завжди проходять дуже непросто. У зв’язку з тим, що було виконано багато роботи, у зв’язку з погодними умовами та станом полів, у всіх команд хороша готовність саме у фізичному плані, у чому ми сьогодні впевнилися. Не дивлячись на те, що для лютого поле було хорошим, до ідеального йому ще далеко.

Звичайно, я б віддав належне «Ворсклі», ми побачили зовсім іншу команду, ніж була наприкінці минулого року. Юрію Максимову вдалося перебудувати її. Вони показали хороший, добротний футбол, зіграли тактично грамотно. Видно, що, як і ми, вони готувалися до сьогоднішньої гри.

Матч видався нервовим і напруженим до останньої хвилини, тому що ми не змогли реалізувати ті передумови та моменти, які створювалися. Було багато браку. Можна це списати на поле, проте це не завжди було так. Але найголовніше, що команда грала та боролася за результат до кінця – і досягла бажаного результату.

- Олексію Олександровичу, чи відчувається дефіцит форвардів у команді?

- Ні.

- Сьогодні на вістрі нападу вийшов Русин, який провів хорошу осінню частину сезону, став найкращим бомбардиром «Динамо» на зимових зборах. Ми побачимо на полі ще Соля чи ви вірите, що Русин може виправити відсоток реалізації моментів команди?

- Будемо працювати. Складно забивати м’ячі, коли не створюєш моменти. Хлопці працюють та вдосконалюють свою майстерність. Ми чекаємо, стараємося та працюємо на тренуваннях, щоб збільшити відсоток забитих голів. Те, що ми створюємо найбільше моментів серед усіх – це вже обнадіює, значить, ми на правильному шляху, залишається лише поставити «крапку». Це залежить від хлопців, наскільки їм вдається використовувати свою індивідуальну майстерність. Її потрібно вдосконалювати – це сто відсотків.

Що стосується Соля та Русина, то на зборах і Соль теж не йшов із поля без забитих м’ячів. У них із Русином зараз хороша, нормальна конкуренція. Думаю, у другій частині чемпіонату їм двом вистачить роботи. Сподіваюся, що вони, конкуруючи один із одним, будуть приносити більше користі команді.

- Вболівальники назвали Карлоса де Пену найкращим гравцем «Динамо» за підсумками минулого року. Чого не вистачає, щоб він зайняв місце у основному складі?

- Я щойно казав про Соля та Русина. Звісно, це моя суб’єктивна думка, її доведеться приймати. Йде хороша конкуренція. У нас багато позицій, які дублюються, конкурентоспроможні хлопці. Потрібно виходити на поле та доводити, на скільки б ти не вийшов – на 5, 15, 45 хвилин або на всю гру. Це не має значення. Те, що у нас є гравці, якими ми можемо посилити та перебудувати гру, - це дуже важливо.


Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100