Післяматчева прес-конференція тренера «Ворскли» Максимова

Джерело фото: dynamo.kiev.ua

Футбол України 2958 22 Лютого, 20:55

Наставник полтавської «Ворскли» Юрій Максимов прокоментував поразку своїх підопічних від столичної команди.

- Скажу чесно: приємно за футболістів нашої команди, які сьогодні намагалися грати в футбол, прагнули не поступитися в боротьбі супернику. Звичайно, прикро пропускати на останній хвилині. Могли вирвати нічию. Ми ведемо боротьбу за виживання, і кожне очко для нас - на вагу золота. Але я вдячний футболістам, вони старалися, це було видно. Але десь хлопці поступалися в майстерності супернику. Крім того, над нами, звичайно, тяжіє те, що ми ведемо боротьбу за виживання.

- Як оціните стан газону стадіону «Динамо»?

- Ми потрапили з корабля на бал: провели місяць зборів в Туреччині, звідти прилетіли відразу сюди, не хотіли їхати завчасно, адже там зараз кращі поля, ніж в Полтаві. Але і на полі динамівського стадіону гріх скаржитися. Чув, що недавно воно було в'язким. Але до сьогоднішнього матчу воно тоді точно підсохло.

Те, що ми могли, ми сьогодні показали. Повторюся, десь поступалися супернику в майстерності. Крім того, нам важко психологічно: з ями завжди важко вибиратися. Але футболістами я задоволений. Сьогодні ми втратили одне очко, але, може, в інших матчах зуміємо його відібрати у суперників так, як це зробило сьогодні «Динамо».

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100