Світовий футбол 23 Лютого, 10:36 3901
«Ференцварош» розгромно програв у чемпіонаті Угорщини – гучне фіаско команди Реброва | 19-27
​Відбулися суботні матчі 22 туру чемпіонату Угорщини, у яких взяли участь представники України.

Чемпіонат Угорщини, 22 тур

«Мезекевешд» – «Ференцварош» – 3:0

Голи: Карніцький, 11, Бешіровіч, 29, Шері, 33.

Команда Сергія Реброва зазнала розгромної поразки у виїзному матчі проти команди, яка веде боротьбу за вихід у єврокубки. Зубков та Харатін вийшли у стартовому складі «Ференцвароша», але, як і вся команда, провели невдалу гру. Найкращий бомбардир Фраді в поточному сезоні покинув поле на 77 хвилині.

Попри поразку, «Ференцварош» продовжує впевнено лідирувати в турнірній таблиці. Команда Реброва випереджає «Фехервар» на 3 очки і має 2 матчі в запасі.

«Пакш» – «Дебрецен» – 2:1

Голи: Кульчар, 26, Беде, 32 – Шечі, 5.

Українець Юрій Габовда провів черговий матч за «Дебрецен». Наш хавбек провів на полі усі 90 хвилин з доданими в грі проти Пакша, в його пасиві жовта картка. Після цієї поразки «Дебрецен» посідає 8 місце в турнірній таблиці.

«Кішварда» – «Діошдьйор» – 2:2

Голи: Чукалаш, 23, Мельник, 76 – Молнар, 83, Егершег, 89.

Українець Богдан Мельник став автором гола у матчі з «Діошдйором». У складі «Кішварди» також зіграли «Карасюк» та Кравченко, а «Шестаков» провів увесь матч у складі гостей.