Ігор Суркіс: «Було видно, що «Динамо» грає колективно, вмикає більше швидкості»
Динамо Київ 3195 23 Лютого, 16:22

​Президент ФК «Динамо» Київ Ігор Суркіс в інтерв'ю клубному каналу прокоментував матч «біло-синіх» проти полтавської «Ворскли» (2:1).

- Які ваші враження від відновлення сезону? По-моєму, ви змучений...

- Я не змучений. Але перша гра важка і це зрозуміло. Завжди всі після зборів готові практично однаково. Немає ще ігрового тонусу, але дотиснули, молодці. З першої і до останньої хвилини намагалися забити і забили. Гра з полтавчанами була продовженням тренувального процесу, тому що матч проходив без глядачів. Ви ж прекрасно розумієте, це не футбол. Це як тренування з підвищеною відповідальністю.

«Ворскла» додала, дуже добре виглядала. Максимов молодець, йому вдалося за короткий період команду бойову зробити. Якщо вони будуть далі так грати, думаю, вони однозначно збережуть прописку в Прем'єр-лізі. Перша гра, перемогли, але треба рухатися далі.

- Головний тренер зазначив, що відрізняє «Динамо» на сьогоднішній день в порівнянні з суперником. Це швидкість. Коли треба, «Динамо» додавало...

- Так, ми грали на великих швидкостях, коли треба було. Було помітно, що ми граємо колективно, вмикаємо більше колективної швидкості. Це і принесло свої плоди і ми домоглися позитивного результату. Забили м'яч, тому що команда не зупинялася до останньої хвилини. Тому в футболі швидкісні якості всієї команди грають величезне значення.

- Буяльський, Вербич забивають. І це логічне продовження того, що відбувалося на зборах...

- Забивають - молодці. Нехай всі забивають. Матч складається з м'ячів. Не має значення, хто забив. На ці м'ячі працювала вся команда. Виграли - молодці.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100