​Артем Франков: «Павелко - лицемір, ханжа і плагіатор»
Динамо Київ 2858 24 Лютого, 17:17

Головний редактор тижневика «Футбол» Артем Франков — про те, чим несподівано закінчилася заборона ФФУ/УАФ на відвідування вболівальниками матчу «Динамо» — «Ворскла».

«Дуже радий, що на гру »Динамо» - «Ворскла» в неабиякій кількості прийшли дітлахи і забезпечили дуже щиру підтримку учасникам. Тепер би киянам і цей контингент не втратити, і «старий» відновити-ось це була б хороша справа!

Лицемірство керівництва ФФУ/УАФ, а саме Андрія Павелка в його фейсбучній іпостасі це щось з чимось. Після всіх цих заборон і спроб хоч якось підгадити »Динамо» навіть з приводом на гру дітей цей персонаж у притаманному йому стилі присвоїв собі заслугу УЄФА (мовляв, це він вимагав, щоб дітей пускали на матчі при закритих дверях), а потім запропонував заснувати на стадіонах сімейні сектори!

Мало того, що в цьому немає нічого нового і клубам ніхто не заважає реалізовувати подібні «кіндер-сюрпризи», так ще на тлі попередніх виступів павелкіної організації це виглядає спробою вовка нап'ялити бабусин чепчик. І захопити Червону Шапочку всілякими похабностями з оригінального тексту навіть не Шарля Перро, а народної казки...» — написав Франков в передовиці 15-го номера видання.


Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100