Денис Попов - про заборони в контракті,  нічні клуби та коронавірус
Динамо Київ 2990 26 Лютого, 23:12

Захисник київського «Динамо» та молодіжної збірної України відверто поспілкувався із журналістами.

- Найбільший страх футболіста?

- Думаю, травма. Тому що, коли ти не граєш, - важко.

Коли кличуть у відпустці на лижі, то я кажу, що краще на пляж поїхати. Коліна, гомілкостопи можна травмувати. Так само на ковзанах, роликах.

У контракті такий пункт є. Написано, що ці всі види спорту заборонені. Якщо помітили, що ти саме через це травмувався, то тобі буде штраф. Так, розумію, що я цього не спробував. Але краще я буду здоровий і буду грати, ніж травмуюся.

- Що скажеш про коронавірус?

- Коронавірус - це проблема всього світу. Якщо це не роздуте. Припустимо, як в Австралії були ці пожежі. Люди, які там живуть, говорили, що там більш-менш все нормально. Так, були пожежі, але більше це було роздуто. З вірусом так теж може бути.

Я знаю, що це пішло з Китаю. Ще не придумали вакцину. Кажуть, що, може, хтось спеціально це використовував, як зброю. А як лікувати його? Дідівським методом.

Нам дають часник, цибулю. На базі ставлять свіжі овочі: помідори, огірки, цибуля зелена свіжа.

- Часто ходиш в нічні клуби?

- З друзями хіба в ресторані після гри збираємось на вечерю. За 2019 рік у клубі я був разів 4.

Зізнався футболіст «Динамо» і в тому, що дуже любить каву.

Випиваю по 3-5 горнят за день. Перед грою з «Ворсклою» випив 3 кави, а ще нам дають енергетики.

- Як твої справи були в школі?

До 9 класу вчився зі всієї сили. Бо мене не хотіли брати в Київ у футбольну школу. Там важливо було не тільки те, як ти граєш, а й навчання. А в мене там… аут був.
Математика давалася важко, хімія, фізика. Не любив їх. У підсумку мене не хотіли брати. Був змушений поклястися, що буду вчитися.

- Коли зробив перше татуювання?

- У 14 років. Довго хотів, думав. З сестрою радився. Вона мене відмовляла постійно. Але потім знайшла майстра хорошого. Я набив першим собі браслет (показує на зап'ясті на правій руці - прим.).

Мені сподобалося, як у Серхіо Рамоса. У нього теж такий браслет. Я собі теж такий захотів. Решта - це фантазії.

У мене кожне татуювання має свій сенс. Татуювання у вигляді поцілунку? Про що думала моя фантазія? Навіть не знаю (посміхається - прим.)

- Чи займаєшся ти сексом перед іграми?

- Я не займаюся сексом перед матчами, такий у мене принцип. Не займаюся сексом за три дні до матчу, тому що мені це заважає. Реально заважає. Якби грав в Англії, то вже від безвиході можна було б щось придумати», – сказав Попов Youtube-каналу ОТДУШИВДУШУ.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100