В'ячеслав Заховайло: «Дивлячись на «Шахтар» і «Динамо» можна сказати, що в нас таких клубів не повинно бути»
Динамо Київ 3342 27 Лютого, 11:42

Футбольний функціонер В'ячеслав Заховайло в коментарі 1927.kiev.ua відзначив, що не побачив змін у грі «Динамо» після зимової перерви.

— На внутрішньому чемпіонаті України немає що дивитися. Він не цікавий.

Чи є якісь зміни в грі «Динамо»? Поки що нічого особливого не помітив. Все залишилось, як і було. Потрібен час. Можливо хтось прийде із резерву. Хто це може бути і як змінити гру - судження вболівальників і журналістів практично завжди дилетантські з цього приводу. Думаю, більшість вболівальників взагалі прозріла, коли побачила, що відбувається в клубі, переглянувши фільм «Невідоме «Динамо». Вони думали, що там все просто, як в лазні.

— Чи зможе «Дніпро-1» гідно протистояти киянам?

— Хоч «Дніпро-1» і підсилювався, але «Динамо» значно вище класом. Тут ніхто сперечатися не буде. Всі хочуть показати супротив киянам і гратимуть з подвійною мотивацією. Тому простих матчів у «Динамо» не буде.

Чи зможе «Динамо» обіграти суперника на класі? Покаже гра. Ворскляни чинили гідний супротив, хоч і програли. Побачимо, як це вийде у «Дніпра».

— Дискваліфікація Бєсєдіна на рік - приємливий варіант для киян, зважаючи на загрозу в чотири роки?

— Відбулося якесь непорозуміння. Допінг у футболі, як в бані пасатижі - зовсім не потрібен. Очевидно, що правда і аргументація були на стороні гравця. Навіть якщо гравець не з'являється на проходження тесту, йому мінімум рік дають. Іноді й чотири. Так що один рік дискваліфікації - вважайте нічого й не було. Якщо клуб захоче - опублікує розслідування.

— Чи очікуєте на покращення справ в УПЛ? Коли рівень нашої футбольної першості почне зростати?

— Футбол є зеркалом суспільства - політичного стану, економіки, благополуччя. Як ви затягнете вболівальників на шоу, коли половина країни думає, як «звести кінці з кінцями»? Їм не до футболу, а потрібно годувати себе і сім'ю. Більше того, футбол випереджує стан нашої країни. Дивлячись на «Шахтар» і «Динамо» можна сказати, що, де-факто, в нас таких клубів не повинно бути. В Словаччині і Чехії рівень життя вищий, але там немає команд, які досягають успіхів у Єврокубках. Там свої проблеми - менеджмент і тренерські «мізки», спортивний інтелект. Тому, потрібно бути об'єктивними.

Розмовляв Микола Тимощук

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100