Футбол України 1 Березня, 11:54 2459
Макаренко асистом допоміг «Кортрейку» на останніх хвилинах врятувати нічию в матчі проти «Зюлте-Варегема» | 19-27
«Кортрейк» Макаренка врятував нічию в поєдинку 28-го туру чемпіонату Бельгії проти «Зюлте-Варегема».

Чемпіонат Бельгії 2019/20, 28-й тур

Зюлте-Варегем – Кортейк – 2:2

Голи: Бруно, 29, Де Фаув, 43, (пен.) – Моффі, 51, Тута, 90+4

Зюлте-Варегем в першому таймі оформив комфортну перевагу завдяки голу Бруно та реалізованому пенальті у виконанні Де Фаува. По перерві Кортрейк відіграв один м'яч за безпосередньої участі Макаренка, який точним навісом знайшов голову Моффі. Команда українця намагалась відігратись і їм це вдалось в компенсований час, Тута на четвертій доданій хвилині врятував нічию для Кортрейка.

Таким чином, Зюлте-Варегем та Кортрейк залишились в середині турнірної таблиці, з 36 та 33 очками відповідно.