Футбол України 2 Березня, 15:55 3008
Жорстка Монзуль, Юрченко б'є в молоко та «жовто-чорна ху*ня»: П'ять подій 20-го туру УПЛ | 19-27
Напередодні в українській Прем'єр-лізі завершилися матчі 20 туру

В шести матчах чемпіонату України було забито 15 м'ячів, п'ять перемог здобули господарі поля, а ще один матч завершився внічию.

Кінець рекорду: «Шахтар» зустрічався в гостях з «Ворсклою» (0:1) в 20-му турі УПЛ. Ця поразка стала першою для «гірників» в чемпіонаті з 11 серпня 2018 року. «Шахтар» не програвав в УПЛ 48 матчів поспіль. На рахунку команди була 41 перемога і 7 нічиїх. До слова, варто зазначити, що головний тренер Каштру в цьому матчі дав відпочити лідерам команди.

Резонанс туру: Матч «Динамо» та «Дніпра-1» став резонансним не лише через сенсаційну поразку киян. Команда Михайличенка отримала три голи в свої ворота від свого ж футболіста Владислава Супряги, який грає в Дніпрі на правах оренди. На 71-й хвилині Владислав Супряга зрівняв рахунок. Через 11 хвилин Супряга оформив дубль, а в кінцівці зустрічі забив третій гол. Дискусійними вийшли і два вилучення від арбітра Катерини Монзуль. Суддя приймала рішення з допомогою ВАР і експерти розкритикували жорсткість. Ще один скандал цього матчу - ультрас «Динамо» White Boys Club палили шарфи з символікою дніпровського клубу і виспівували образливі кричалки. «Ні традицій, ні фанатів - чорно-жовта ху*ня. Оле-ола, СК - шматок лайна», - звучало з сектора київських уболівальників.

Курйоз туру: Луганська «Зоря» в драматичній грі в Запоріжжі на «Славутич-Арені» скромно обіграла донецький «Олімпік» (1:0). Усе вирішив гол Владислава Кабаєва на 77 хвилині. Проте, був в матчі і доволі курйозний епізод. На 30 хвилині Владлен Юрченко не влучив просто в порожні ворота…

Помилка туру: Ковалівський «Колос» на київському стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського обіграв львівські «Карпати» (2:1). Скандальний епізод припав на останні секунди матчу, коли м'яч після удару зі штрафного влучив в руку гравцеві «Колоса» Смирному, але запорізький арбітр Максим Козиряцький чомусь не призначив очевидне пенальті у ворота ковалівців.

Повернення туру: Чернігівська «Десна» розгромила «Маріуполь» (4:0). Півзахисник чернігівців Андрій Тотовицький відзначився двома голами на 12-й і 21-й хвилинах, обидва рази після подачі з кутового. Останній раз в чемпіонаті України хавбек забивав 14 квітня 2018 року - в матчі «Маріуполь» - «Верес» (2:0), виступаючи за азовський клуб.