Олександр Романчук: «Після другого м'яча суперник підсів, а ми взяли гру під свій контроль»

Футбол України 2 Березня, 19:40 2634
Олександр Романчук: «Після другого м'яча суперник підсів, а ми взяли гру під свій контроль» | 19-27
Захисник молодіжної команди «Динамо» Олександр Романчук прокоментував перемогу над «Колосом» із рахунком 5:0.

- Нам завжди потрібно брати три очки, тому будь-яка гра для нас є важливою. Цей матч був важким, ви ж бачите, які погодні умови, і поле не дуже хороше. Плюс команда суперника дуже добре підготувалася, особливо в тому, що стосується гри ззаду. Але ми забили швидкий гол і потім далі пішло вже легше. Забили другий - вони трохи підсіли, а ми взяли гру під свій контроль.

- Чи швидко вдалося відновитися після гри на штучному газоні у Дніпрі?

- Якщо чесно, було досить важко. У нас спочатку була гра на нашій базі, потім штучний газон у Дніпрі, а потім знову матч на натуральній траві. Такі переходи дуже важкі для колін і спини. Але нічого страшного, ми розтираємося і готуємося до матчів на будь-якому покритті.

- Попереду дуже важкий матч в Олександрії, де ми не завжди перемагаємо. Чи психологічно команда вже налаштовується на цю гру?

- «Олександрія» - принциповий для нас суперник, адже минулого року з чотирьох матчів ми програли три. Тому потрібно виправляти цю ситуацію і доводити, що то була випадковість. Налаштовуємося взяти свої три очки.

- Ви вже не перший матч граєте на позиції опорного півзахисника, як почуваєтеся в цій ролі?

- Досить комфортно і зручно. Навіть більше хочеться грати на цьому місці, мені подобається тут, оскільки маю більше простору для гри вперед.