Василь Кардаш: «Багато вболівальників чекають результатів від Дуелунда»

Динамо Київ 3 Березня, 14:11 2223
Василь Кардаш: «Багато вболівальників чекають результатів від Дуелунда» | 19-27
Екс-гравець «Динамо» Василь Кардаш поділився очікуваннями від майбутньої гри із «Колосом».

- У матчі з «Колосом» «Динамо» захоче реабілітуватися після програшу від «Дніпра-1». Триває запекла боротьба за друге «лігочемпіонівське» місце, тож «Динамо» не має права втрачати очки. Вболівальники киян чекають від команди перемог і лише перемог.

- Після поразки від «Дніпра-1» динамівці зможуть зібратися та показати свою гру з «Колосом»?

- Рівень гравців «Динамо» вищий, ніж у «Колоса», при всій повазі до команди з Ковалівки. Звичайно, динамівці захочуть показати зовсім іншу гру та реабілітуватися за поразку. Такий клуб, як «Динамо», завжди націлений на максимальний результат.

- Які сильні сторони у грі гостей можна би відзначити?

- Насамперед, це командна гра. Було посилення перед початком другої частини сезону. Подивимося, як проявлять себе новачки «Колоса».

- «Колос» упевнено закріпився в першій шістці. У цьому сезоні вас здивувала ця команда?

- Ніхто не думав, що буде зубастий новачок, який претендує на першу шістку. Думаю, і «Колосу» буде цікаво спробувати себе на тлі сильного суперника.

- Відновився Дуелунд – це посилення для «Динамо»?

- Думаю, що так. Багато вболівальників чекають від нього результатів. У цьому або наступному сезоні Міккель проявить себе з найкращого боку. Клас гравця цьому відповідає. Думаю, все вийде. Звичайно, місце у стартовому складі – це шанс закріпитися та залишитися в ньому.

- Миколенко не зіграє з «Колосом» через дискваліфікацію. Піварич зможе замінити Віталія?

- Підбір гравців у «Динамо» такий, що команда не може залежати від одного гравця. Думаю, що, в будь-якому випадку, тренер знайде заміну Миколенку. Це не критична ситуація.