Екс-форвард збірної України: «Проти «Динамо» зараз не боїться грати ніхто»

Динамо Київ 3 Березня, 14:31 2505
Екс-форвард збірної України: «Проти «Динамо» зараз не боїться грати ніхто» | 19-27
Колишній нападник збірної України Олександр Призетко поділився очікуванням від матчу «Динамо» - «Колос».
«Динамо» як і раніше лихоманить. Незважаючи на четирьохочковий відрив «Колоса» від конкурентів, ще не зрозуміло, чи зуміє команда Руслана Костишина забронювати за собою шосте місце. Тому кінцівка першого етапу обіцяє бути спекотною.

«Динамо» може не потрапити на п'єдестал? На жаль, так. Зараз визначиться перша шістка, і там підуть матчі куди складніші за теперішні. У першому поєдинку після зимової перерви, з «Ворсклою», киянам посміхнулася фортуна, а потім була поразка від «Дніпра-1», яку не можна назвати випадковою. Помітив таку річ, що проти «Динамо» зараз не боїться грати ніхто. Упевнений, що «Зоря», «Десна» і «Олександрія» ще поп'ють крові у свого більш авторитетного опонента.

Що видно з боку, то це недостатню індивідуальну майстерність футболістів. Кияни діють непогано, коли у них є простір, але якщо «Динамо» стикається з масованою обороною, то у команди виникають великі проблеми. На сьогоднішній день тільки Циганков і Вербіч можуть вирішити долю зустрічі завдяки виконавській майстерності. Але це може виручити в одній грі, десь в іншій, а ось протягом всього сезону цього дуже мало», – цитує Призетка Команда№1.