Севідов назвав причини невдач «Динамо» після відновлення сезону в УПЛ

Динамо Київ 3 Березня, 15:17 2395
Севідов назвав причини невдач «Динамо» після відновлення сезону в УПЛ | 19-27
Український тренер та експерт Олександр Севідов прокоментував гру «Динамо» у матчі проти «Дніпро-1» (1:3).
«Звичайно, раннє вилучення на 4-й хвилині у киян зумовило подальший хід подій у матчі. Зараз «Динамо» не настільки сильне, аби вдесятьох обігравати дніпрян. Кияни зіграли в захисті потворно, особливо це стосується центральної пари Шабанов–Попов. Два голи були забиті по центру з їхньої зони, і третій по центру з виходом Супряги один на один.

«Динамо» повинне додавати від гри до гри, але ми цього не побачили. Адже в попередньому матчі з «Ворсклою» хоч і перемогли, але залишилося багато питань про готовність команди після зимової паузи. І зараз стався провал. Команда просто не бігла, і це було особливо помітно по Сидорчуку. У другому таймі йому настільки важко було повертатися після рейдів вперед, що здавалося – вже кінець чемпіонату, гравці «наїлися» футболом і думають тільки про відпочинок.

У динамівців не вистачає креативу попереду, думки і останньої передачі, яку може зробити Буяльський. А старань одного Вербича поки мало. Вийшов на заміну Циганков, але це бліда тінь того лідера, якого ми бачили. Видно, що йому ще треба набирати форму через ігри. Хоча міг відразу ж забити. Але, мабуть, це був день не «Динамо», а бенефіс Супряги. Що насторожує, кияни грали не з найсильнішими суперниками – «Ворсклою» і «Дніпром-1». Поки гри немає, і як наслідок втрачають очки в боротьбі за друге місце», – цитує Севідова UA-Футбол.