Шапаренко розлютився на тренера. Як Михайличенко перестрахувався

Динамо Київ 4 Березня, 18:04 6000
Шапаренко розлютився на тренера. Як Михайличенко перестрахувався | 19-27
Після перемоги «Динамо» над «Колосом» у домашньому матчі з рахунком 2:0 Михайличенко розповів, чому змінив Шапаренка у першому таймі.

Микола Шапаренко отримав гірчичник на 11-й хвилині матчу, а вже на 30-й Олексій Михайличенко змінив півзахисника Динамо і випустив на поле Шепелєва. Після матчу головний тренер киян пояснив своє рішення:

Було дуже багато боротьби і вже на самому початку матчу отримали жовту картку. А знаючи емоційність Колі, його бажання вести боротьбу, ми не виключали ще одного попередження. Ми перестрахувалися і, звичайно, спочатку в середині поля, це не залежало тільки від нього, але в центрі поля ми відчували себе не так впевнено, як хотілося б.Я йому пояснив все після гри, тут не пряма його провина, але для команди так було треба