«Динамо» U19 здобуло перемогу над «Маріуполем»

Футбол України 7 Березня, 15:22 2650
«Динамо» U19 здобуло перемогу над «Маріуполем» | 19-27
У суботу, 7 березня, юнацька команда «Динамо» провела перший після зимової паузи матч у рамках чемпіонату U19. У 16-му турі підопічні Ігоря Костюка приймали на власному полі «Маріуполь».

Свій останній офіційний матч «біло-сині» провели майже місяць тому, 12 лютого, коли в плей-оф Юнацької Ліги УЄФА в серії пенальті (основний час завершився внічию – 0:0) поступилися одноклубникам із Загреба. Порівняно з тим поєдинком у звітному зіграли лише п’ятеро футболістів (Біловар, Вівчаренко, Вікентій Волошин, Бодня та Шулянський), а у стартовому складі з’явилися відразу двоє дебютантів – 16-річні захисник Дячук та нападник Назар Волошин (після перерви на заміну ще вийшов 15-річний нападник Горбач).

Саме Назар мав найкращий момент у першому таймі, яких, загалом, можна було порахувати на пальцях однієї руки. На 7-й хвилині він замикав подачу з лівого флангу, але блискуче зіграв воротар, парирувавши м’яча на кутовий. Буквально перед самою перервою Вікентій Волошин пробивав зі штрафного від правого кута карного майданчика, але у цьому випадку м’яч став легкою здобиччю для голкіпера.

Після перерви малюнок гри не змінився. Тільки вже гості стали сміливіші, й на 55-й хвилині ледь не відкрили рахунок, коли Моргун зреагував на простріл із лівого флангу, після якого м’яч цілком міг залетіти до сітки. Але гостям забити цього дня не судилося, а от «біло-сині» таки дотиснули суперника у другій половині зустрічі.

Відкрити рахунок підопічним Ігоря Костюка вдалося на 68-й хвилині. Голкіпер «Маріуполя» викинув м'яча рукою в центр поля, там Дячук зіграв на перехопленні та з дальньої дистанції закинув кулю в дев'ятку воріт. А за вісім хвилин після прострілу з лівого флангу Горбач прийняв непростий м'яч, обігравши при цьому захисника, та пробив точно в кут.

У підсумку, 2:0 – «Динамо» приносять перемогу голи дебютантів команди U19. Свій наступний поєдинок підопічні Ігоря Костюка проведуть 13 березня проти «Колоса» з Ковалівки.