«Динамо» у вогняному матчі переграє «Олександрію»

Динамо Київ 7 Березня, 18:58 2925
«Динамо» у вогняному матчі переграє «Олександрію» | 19-27
Вилучення, пенальті та гол від іменинника – «Динамо» у непростому матчі 22-го туру чемпіонату України перемогло «Олександрію».

Команди активно увійшли у гру, обмінюючись небезпечними моментами.

Хаотична гра головою у штрафному «Динамо» на 7-й хвилині ледь не завершилась провалом Бущана на виході, однак голкіпер киян встиг до м'яча, який летів у ворота.

На 21-й хвилині «біло-сині» створили фантастичний момент. Шепелєв і Караваєв коротко розіграли комбінацію з виходом Вербича на удар. Словенець непогано пробив, однак Паньків врятував.

Господарі поля діяли жорстко та нав'язували динамівцям багато боротьби, однак без гострих моментів.

Кенджора вивів Караваєва на подачу. Русин скористався помилкою суперника, але з розвороту пробив невлучно.

Сьогоднішній іменинник Артем Шабанов забив гол у роздягальню та вивів команду вперед. На останній хвилині тайму киянам вдалося результативно розіграти кутовий. Вербич подав, Попов відпасував ліворуч, Миколенко підхопив і прострілив через руки Паньківа, Шабанов замикав уже в порожні ворота. Єдиний гол до перерви зробили 3 захисники «Динамо».

Старт другого тайму виявився активним на події. На 47-й хвилині Довгий отримав другу жовту картку за фол на Попові та залишив свою команду у меншості. Після вилучення «Олександрія» могла зрівняти рахунок, однак Бущан врятував команду після удару Задераки.

На 60-й хвилині Буяльський подвоїв перевагу киян, переправивши м'яч у сітку воріт після передачі від Шепелєва.

Господарі поля швидко зуміли відквитати один м'яч завдяки пенальті, яке реалізував Гречишкін. Сидорчук високо витягнув ногу, суперник виставив голову під нею - це 11-метровий удар, вважає Можаровський, але не друга жовта. Після цього моменту тренерський штаб «Динамо» вирішив перестрахуватись та замінити капітана - замість Сидорчука на поле вийшов Кадірі.

Підопічні Шарана великими силами атакували киян, але захисникам «Динамо» вдавалось нейтралізувати небезпеку біля своїх воріт.

Піваріч замінив Русина і почав гольову атаку з позиції лівого вінгера. Вербич перейшов у напад і скинув простріл Йосипа на Шепелєва, який дивом пробив у стійку з кількох метрів. А ось Миколенко дуже холоднокровно закинув у дальній кут та на 85-й хвилині зробив рахунок 3:1, який до кінця зустрічі не змінився. Підопічні Михайличенка здобули 3 очки та повернулись на другу сходинку у турнірній таблиці.