Футбол України 8 Березня, 16:43 2394
«Кайсеріспор» Кравця зазнав болючої поразки в боротьбі за виживання – українець в трійці найкращих у своїй команді  | 19-27
«Кайсеріспор» був розбитий «Касимпашею» в матчі 25-го туру чемпіонату Туреччини.

Чемпіонат Туреччини 2019/20, 25-й тур

Касимпаша – Кайсеріспор – 5:1

Голи: Койта, 6, Шарлія, 11, Ндонгала, 30, Кара, 83, Ердоган, 87 – Менса, 59

Касимпаша ще в першому таймі зробила перевагу розгромною завдяки голам Койта, Шарлія та Ндонгали. Менса по перерві скоротив відставання, але Кара та Ердоган добили команду Кравця.

Відзначимо, що українець провів на полі 71 хвилину, проте не зміг відзначитись результативними діями. Попри фіаско Кайсеріспора Кравець отримав одну з найкращих оцінок у своїй команді – 7.0. В активі Артема 3 удари по воротам (2 в площину), 24 передачі (точність – 92%) та 2 виграних єдиноборства.

Таким чином, Кайсеріспор з 19 очками залишився останнім в турнірній таблиці, а Касимпаша – конкурент у боротьбі за виживання – набрала 23 очки та розташувалась на 16 місці з хорошими шансами піднятись із зони вильоту вже у наступному турі.