​Артем Кравець: висока точність передач, низька реалізація гольових моментів

Світовий футбол 9 Березня, 22:21 2727
​Артем Кравець: висока точність передач, низька реалізація гольових моментів  | 19-27
Нападник «Кайсеріспора» і збірної України Артем Кравець упустив дві відмінні можливості забити гол.

Турецький «Кайсеріспор» зазнав великої поразки на виїзді від одного зі своїх конкурентів у боротьбі за виживання («Касімпаша» — 1:5), а нападник збірної України Артем Кравець, який відіграв 70 хвилин, міг забити в цьому матчі два м'ячі, але його підвела реалізація. В одному випадку він, взявши активну участь у пресингу, опанував м'яч і вийшов один на один з голкіпером, але той скоротив кут обстрілу і завадив прицільно пробити. В іншому епізоді форвард промахнувся з вигідного становища. Не так давно ми відзначали, що Кравець сильно додав в реалізації гольових моментів, але на тепер цей показник в поточному сезоні становить вже 38%. До речі, це перша поразка «Кайсеріспора» за шість останніх ігор, в яких Артем виходив на поле.

Три вдалих дуелі з дев'яти

У сумі наш нападник виконав 49 ТТД з браком в 20%. Він показав відмінну точність передач (90%), але виграв лише три єдиноборства з дев'яти. В активі Кравця три удари по воротах. «Кайсеріспор» як і раніше займає останнє місце в таблиці і відстає від рятівної позиції на чотири очки. У наступному турі команда приймає «Малатьяспор», який теж веде боротьбу за виживання.

Нагадаємо, що Артем Кравець після деякої перерви знову отримав виклик до національної збірної України.