U21. «Динамо» у меншості вирвало нічию на останніх хвилинах матчу з «Ворсклою»

Динамо Київ 14 Березня, 19:14 1107
U21. «Динамо» у меншості вирвало нічию на останніх хвилинах матчу з «Ворсклою» | 19-27 Фото: fcdynamo.kiev.ua
У матчі 23-го туру Чемпіонату U21 зустрілися сусіди по турнірній таблиці - перед грою “Динамо” та “Ворскла” посідали друге та третє місця відповідно.

Старт гри був повністю за киянами. У першій половині першого тайму вони “зачинили” суперників на їхній половині поля та почали обстрілювати ворота з різних позицій, створюючи момент за моментом.

І вже на п’ятій хвилині кияни повели в рахунку. Ярослав Надольський максимально загострив атаку “біло-синіх” і, знаходячись у півколі перед штрафним, віддав вертикальний пас в один дотик на Євгена Ісаєнка. Той випередив захисника і ударом із близької відстані переграв екс-динамівця Данила Каневцева, який нині захищає ворота полтавців.

Ще в перші півгодини динамівці створили півдесятка гольових нагод, однак не реалізували їх, натомість пропустили м’яч у відповідь. Причому гості забили гол із нічого. Після чи то виносу м’яча, чи то передачі гостей із глибини поля в бік штрафного Вівчаренко надто м'яко скидав м'яч на Руслана Нещерета, чим скористався Даніїл Сємілєт, який чатував за спиною Костянтина, підхопив м'яч і відправив його у ворота.

Надалі темп гри несподівано уповільнився. Забитий м’яч додав гостям упевненості, і вони більше не дозволяли створювати біля своїх воріт багато моментів.

А невдовзі після перерви ще один екс-динамівець, яких вистачає у складі полтавчан, Клим Приходько вивів свою нинішню команду вперед. Климові вдався красивий постріл у верхній кут з-за меж штрафного при тому, що часу та простору на виконання цього удару в нього було небагато.

Динамівці одразу ж створили момент у відповідь, проте на завершальній стадії підопічним Юрія Мороза, зокрема Євгенові Ісаєнку, який грав на вістрі атаки, знову не щастило. На 63-й хвилині він усе ж забив другий м’яч, проте арбітри його скасували через офсайд.

А ще за хвилину ситуація вкрай ускладнилася для киян - друге попередження отримав Олександр Романчук, і “Динамо” залишилося в меншості. Небезпечних моментів значно поменшало і гості були близькими до того, аби вивезти з Києва три очки.

Проте динамівці все ж врятувалися від поразки. Артем Шулянський, який з’явився на полі наприкінці гри, заробив пенальті на другій компенсованій хвилині. 11-метровий чітко реалізував Євген Ісаєнко, оформивши дубль та ставши найкращим бомбардиром команди в чемпіонаті U21.

Ще одним позитивним моментом матчу стало повернення на поле після тривалої паузи центрбека першої команди Микити Бурди, який вийшов на заміну на 62-й хвилині.