«Динамо» не втримало переможний рахунок у матчі проти «Десни»

Динамо Київ 15 Березня, 19:01 2742
«Динамо» не втримало переможний рахунок у матчі проти «Десни»  | 19-27
«Динамо» вдома не змогло перемогти «Десну» та віддало «Зорі» 2 місце УПЛ.

У першій частині чемпіонату команди обмінялися гостьовими перемогами – у Києві сильнішими виявилися підопічні Олександра Рябоконя (1:2), а в Чернігові перед самою зимовою перервою «біло-сині» взяли реванш (1:0).

Тренерський штаб «Динамо», враховуючи кадровий дефіцит, включив в заявку на гру двох гравців молодіжної команди – 17-річного центрального захисника Іллю Забарного та 20-річного опорного півзахисника Богдана Білошевського. Обидва гравці опинилися на лаві запасних, готові в будь-який момент вступити у гру. Також із перших хвилин на полі з’явився Віктор Циганков, який за відсутності дискваліфікованого Сидорчука одягнув капітанську пов’язку.

Без підтримки глядачів на трибунах (нагадаємо, через карантинні заходи всі матчі чемпіонату України проводяться за порожніх трибун) команди доволі академічно розпочали поєдинок. Цілком можливо, на діях суперників позначилося те, що посеред тижня вони грали у чвертьфіналах Кубка України – і якщо динамівці в додатковий час здолали «Олександрію» (1:0), то чернігівці несподівано поступилися вдома «Ворсклі» (0:1).

Щоправда, за ззовні неспішної гри моменти регулярно виникали біля обох воріт. Зокрема, найкращий бомбардир «Десни» Філіппов (12 м’ячів у чемпіонаті цього сезону) перевіряв Бущана ударом з гострого кута, але наш воротар забрав м’яч. У відповідь Кадірі зльоту завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчика, на який воротар зреагував із великими труднощами, а Буяльському зовсім трохи не вистачило, аби зіграти на добиванні.

Гості не відсиджувалися в обороні й до перерви мали навіть більше моментів, ніж «біло-сині». Із меж штрафного майданчика пробивав Калитвинцев, але Бущан зреагував, парирувавши постріл екс-одноклубника, після помилки динамівців на своїй половині поля ще один удар у свій доробок записав Філіппов, але й цього разу наш воротар не дав переграти себе. Але найбільш небезпечний момент у першому таймі створили динамівці на останній хвилині – після прострілу Циганкова з правого флангу захисники не змогли вибити м’яча, Шепелєв підхопив та пробивав ледь не з лінії воротарського майданчика, але «Десну» врятувала поперечина.

Після перерви «біло-сині» активніше взялися до справи й раз за разом йшли на загострення. Щоправда, ударам Шабанова після подачі з кутового та Шепелєва з лінії штрафного майданчика не вистачило точності, а Циганков здалеку пробив в руки воротарю. Нарешті, на 69-й хвилині «біло-синім» вдалося відкрити рахунок. Після навісу з флангу м'яч відскочив до Шепелєва, який прострілив на Русина, і той у дотик переправив м'яч у сітку – 1:0.

Напевно, забитий м’яч дещо заспокоїв «біло-синіх» або гості збільшили темп, і незабаром чернігівці відправили м’яч у ворота «Динамо», коли Філіппов замкнув дальню стійку після удару одного зі своїх партнерів та рикошету від ноги Кадірі – щоправда, після перегляду відеоповтора взяття воріт було скасоване.

Але це не зупинило підопічних Олександра Рябоконя, які на 80-й хвилині таки зрівняли рахунок. Караваєв, не дивлячись, віддав пас назад на воротаря, м’яч перехопив Філіппов, який обіграв Бущана та поцілив у порожні ворота – 1:1.

Після пропущеного м’яча у «біло-синіх» було трохи більше десяти хвилин, щоб вирвати перемогу. Найближчим до цього був Буяльський, який головою замикав навіс із правого флангу, однак із району 11-метрової позначки пробив поруч зі стійкою. У підсумку, фінальний свисток зафіксував результативну нічию, яка відкинула «Динамо» на третє місце – на другу ж сходинку вийшла луганська «Зоря», яка в Запоріжжі перемогла «Шахтар» (1:0).