Флеш-коментар ​Олексія Михайличенка
Динамо Київ 2627 15 Березня, 20:08

​Головний тренер київського «Динамо» прокоментував нічию в матчі 23-го туру Favbet Ліги проти «Десни» (1:1).

- Олексію Олександровичу, що не вдалося сьогодні зробити команді, щоб здобути три очки?

- Не вдалося уникнути помилок, що завадили здобути результат, якого ми заслуговували. Тут навіть нічого коментувати, тому що команди грають проти нас дуже строго в обороні, і забивати досить-таки складно. Але ми забили та подарували м’яч у відповідь. Нам такі не дарують. Тому дуже шкода, усі засмучені. І в такому настрої через епідемію, граючи вдома без глядачів, без підтримки, дуже складно налаштовувати хлопців на футбол. Після складної гри на Кубок України ми мали незначні кадрові проблеми - Дуелунд отримав невелику травму, не відновилися Піварич і де Пена, пропускав матч Сидорчук. Щоправда, кубковий поєдинок проводила і “Десна”. Обидві команди хотіли досягти сьогодні бажаного результату, але “Десні” це вдалося, а ми їй дуже в цьому допомогли.

- Арбітр додав наприкінці поєдинку лише три хвилини, хоча при цьому мінімум чотири хвилини переглядали повтори…

- Розмовляти з ними немає сенсу… У них свої погляди на футбол, на суддівство, тому тут нічого казати.

- Наприкінці зустрічі ви не випускали гравців атаки - Франа Соля, Георгія Цитаїшвілі. Це було пов’язано з тим, що ви були задоволені діями футболістів, які перебували на полі?

- Гадаю, у таку гру ввійти досить-таки складно, і, наприклад, для Гіо тут абсолютно не було простору - це те, що він любить і вміє. Не скажу, що ми створили дуже велику кількість моментів. Ми створювали моменти, і гра мала бути виграною. Тому ми не зробили цих замін.


Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100