Світовий футбол 15 Березня, 21:01 2694
Мілевський та Нойок із «Динамо» Брест вийшли до півфіналу Кубка Білорусі – не обійшлось без серії пенальті | 19-27
​Артем Мілевський та Олександр Нойок допомогли «Динамо» Брест обіграти «Іслоч» в серії пенальті в рамках 1/4 фіналу Кубка Білорусі.

Кубок Білорусі 2019/20, 1/4 фіналу

Іслоч – Динамо Брест – 0:0 (серія пенальті – 3:5)

Перший тайм пройшов досить рівно, команди обмінялись моментами. Хоча Іслоч була ближчою до голу, Януш в середині тайму влучив у поперечину. В другій половині за Динамо міг класно відзначитись Биков, але з його ударом через себе впорався голкіпер. Матч перейшов в овертайм, а після справа дійшла до серії пенальті, в якій одноклубники Мілевського виявились сильнішими.

Зазначимо, що Нойок та Мілевський вийшли зі стартових хвилин, проте Артема замінили наприкінці основного часу поєдинку. Нойок же відіграв усі 120 хвилин та відзначився реалізованим пенальті у серії. Хачеріді залишився на заміні і так і не з'явився на полі.