Русин увійшов у літопис «Динамо»

Динамо Київ 17 Березня, 17:13 2523
Русин увійшов у літопис «Динамо» | 19-27
Назарій Русин став автором ювілейного, 1000-го, домашнього гола столичної команди в Чемпіонатах України

Динамівці на своєму полі забивали голи у ворота 40-а клубів, а найчастіше м’ячі влучали у сітку воріт «Чорноморця» – 62 голи, «Маріуполя» – 60 та «Зорі» – 56. «Динамо» стало другим клубом, який підкорив тисячний домашній гольовий рубіж в УПЛ, а першопрохідцем був «Шахтар», а активі якого вже 1022 м’ячі.

У протистояння «Львова» та «Карпат» воротар «містян» Богдан Сарнавський уже втретє (!) поспіль у Чемпіонаті парирує 11-метрові удари суперників, ставши 7-м воротарем за всю історію українських чемпіонатів, які не менше трьох разів поспіль розгадували напрямок польоту м’яча з «позначки». Загалом Сарнавський уже 7-й раз в УПЛ парирує 11-метрові удари і ще один раз його суперник пробив повз ворота.

У львівському дербі не обійшлося і без пенальтійських ювілеїв. Микита Татарков зі «Львова» стає автором 350-го в УПЛ промаху з «позначки» гравців команд-господарів поля. 239 разів парирували удари з «позначок» господарів поля воротарі гостей, 72 рази м’яч летів повз рамку воріт і 39 разів влучав у стійку. В гостях переможцями пенальтійських дуелей ставали 124 воротарі, а найчастіше Ігор Шуховцев – 16 разів.

Ювілейні домашні голи «Динамо» в Чемпіонатах України (1992 – 17.03.2020)

Юрій ГРИЦИНА

3’ (1:0)

2:1

100-й

28.10.1994

ТАВРІЯ Сімферополь

Віктор ЛЕОНЕНКО

63’ (1:0)

2:1

200-й

18.04.1997

ТОРПЕДО Запоріжжя

Олександр ГОЛОВКО

55’ (1:1)

2:1

300-й

25.09.1999

ЗІРКА Кропивницький

Андрій ГУСІН

50’ (2:0)

3:0

400-й

22.07.2002

МЕТАЛУРГ Запоріжжя

Валентин БЕЛЬКЕВИЧ

57’ (3:1)

5:2

500-й

30.04.2005

ДНІПРО

ДІОГО РІНКОН

65’ (2:0)

2:0

600-й

08.03.2008

Тіберіу ГІОАНЕ

56’ (2:1)

2:1

700-й

31.10.2010

МАРІУПОЛЬ

Андрій ЯРМОЛЕНКО

11’ (1:0)

9:0

800-й

06.10.2013

МЕТАЛУРГ Донецьк

Джермейн ЛЕНС

27’ (2:0)

9:1

900-й

09.04.2017

ОЛІМПІК Донецьк

26’ (2:0)

4:0

1000-й

15.03.2020

ДЕСНА Чернігів

Назарій РУСИН

69’ (1:0)

1:1

Клуби з найбільшою кількістю домашніх голів у Чемпіонатах України (1992 – 17.03.2020)