Футбол України 17 Березня, 22:24 3111
Гармаш став найгіршим у черговому провалі «Різеспора» – команда не може виграти 8 матчів поспіль і ризикує вилетіти  | 19-27
«Різеспор» поразкою від «Гезтепе» продовжив свою жахливу серію в чемпіонаті Туреччини.

Чемпіонат Туреччини, 21 тур

Гезтепе – Різеспор – 2:0

Голи: Емір, 56, Наполеоні, 61

З українського тріо Різеспора у основі вийшов лише Денис Гармаш. Морозюк відбував дискваліфікацію, а Борячук вкотре сидів на лаві запасних. Перший тайм вийшов вкрай нудним, команди на двох не змогли завдати бодай одного удару в площину і закономірно розійшлися нулями. Гармаш не надто виділявся на фоні інших гравців, радше він був одним з найгірших на полі. Маленька кількість дотиків до м'яча, слабка ефективність боротьби і закономірні 6,1 від SofaScore – найменший бал в команді, якщо не враховувати голкіпера Аккана (у нього взагалі 5,9).

Тренер Різеспора також був не в захваті від дій екс-динамівця і замінив його у перерві. На гру команди це ніяк не вплинуло, натомість Гезтепе влаштував подвійний удар. Спочатку Аккан пропустив банальний удар з дальньої відстані від Еміра, а через п'ять хвилин Наполеоні подвоїв перевагу господарів. Борячук з'явився на останні 15 хвилин поєдинку, але його партнери вже змирилися з поразкою – 0:2.

Різеспор здобув лише два очки в останніх 8 турах Суперліги і залишається у зоні вильоту – 16 сходинка турнірної таблиці.